Kurtka ze sklepu z towarem w Anglii

Mój mąż zawsze był bardzo sceptycznie nastawiony do zakupów w sklepie z odzieżą używaną. Zresztą on nie lubił robić zakupów obojętnie gdzie nie tylko w tego typu sklepach.

Towar z Anglii i innych krajów

towar z angliiJednak kiedyś była taka sytuacja, że byliśmy po prostu gdzieś razem na jakiś zakupach spożywczych i ja przy okazji chciałam wejść do sklepu gdzie była tania odzież używana właśnie. Mąż nie był zachwycony tym pomysłem, że będzie musiał wejść tam ze mną. Jednak gdy wszedł razem ze mną ku mojemu zdziwieniu sam zaczął się rozglądać po wieszakach. W tym sklepie była przede wszystkim odzież używana damska ale i inna. Była też bowiem odzież używana męska i tym działem mąż się zainteresował. Mąż zaczął oglądać bardziej uważnie kurtki, które wisiały na wieszakach. Jedną zainteresował się dużo bardziej i powiedział do mnie, że chce ją przymierzyć i co o niej sądzę. Kurtka rzeczywiście była bardzo ładna i powiedziałam mu o tym. Mąż przymierzył ją i wyglądał w niej bardzo dobrze. Nie chciałam jednak prawić mu zbyt wiele komplementów. Stwierdziłam, że niech sam podejmie decyzję o tym czy ją kupić. W tym sklepie była markowa odzież używana i ta kurtka także była markowa. Zresztą kurtka ta była w tak dobrym stanie, że wcale nie zdziwiłabym się gdyby się okazało, że kurtka ta jest nowa. W tym sklepie był najlepszy towar z anglii ale także i z innych krajów. Mąż powiedział mi, że kupi tą kurtkę bo dobrze się w niej czuję. No gdyby by jej nie kupił to byłoby dziwne. Bo znam na tyle męża, że dobrze wiem kiedy coś mu się podoba. Mąż był dumny z siebie, że za taką kwotę kupił markową kurtkę.

Myślę, że dopiero gdy kupił tą kurtkę to poczuł to co czuję ja gdy kupię sobie coś wyjątkowego w niskiej cenie. Jestem wtedy z siebie dumna i tym bardziej chętnie noszę tę rzecz. Mąż bardzo lubi tą kurtkę.