Magazyn z oświetleniem hal

Jestem nowym pracownikiem i jeszcze cały czas się uczę. Praca na magazynie nie jest trudna, ale wymaga jednak wiedzy. Na razie nie obsługuję systemów magazynowych, tylko układam towary na regałach. Jak już się wprawię, to dostanę więcej obowiązków.

Sprawdzone oświetlenie hal i jego zakładanie

oświetlenie halOstatnio miałem układać sprawdzone oświetlenie hal, które dostarczył nam producent. Poza tym do ułożenia na regały czekało jeszcze oświetlenie biur oraz także oświetlenie uliczne led. Ja sam układam wszystkie produkty, ponieważ inni pracownicy mają mnóstwo zajęć. Dzisiaj też ma być realizowana wysyłka do klienta, który zamówił oświetlenie przemysłowe led i w sumie wszyscy pracują przy tym zleceniu. Podobno to największe zlecenie, jakie wpłynęło do miesiąca. Kiedy już prawie ułożyłem oświetlenie hal i miałem prawie koniec to podszedł do mnie kierownik, żeby zapytać czy mogę pomóc chłopakom załadować oświetlenie dróg dla klienta, który czeka na dostawę a mamy opóźnienie. Dokończyłem swoje obowiązki i od razu poszedłem do chłopaków, żeby im pomóc. Pakowałem oświetlenie dróg i zabezpieczałem je, żeby podczas transportu nic się nie wydarzyło. Chłopacy gotowe paczki ładowali na samochód. Dzięki mojej pomocy sprawa poszła szybko i wszyscy skończyliśmy pracę na czas. Następnego dnia ma do nas dotrzeć oświetlenie biur, więc będę miał sporo pracy. Muszę przygotować regały i je odpowiednio oznaczyć. Zajmę się tym z samego rana, ponieważ jak wjedzie oświetlenie biur to już będę miał wszystko przygotowane i dzięki temu szybciej skończę swoje obowiązki.

Kierownik podziękował mi za to, że pomogłem pakować oświetlenie dróg i zapewnił, że będę dostawał coraz częściej dodatkowe obowiązki. Bardzo mnie to cieszy, ponieważ chcę zdobyć jak największe doświadczenie w pracy. Może będę też sam obsługiwał system.