Marzenia i praca z geologiem

Każdy z nas ma określone marzenia, do których nieustannie się dąży. Ja raczej mam takie typowe, pospolite marzenia, które z upływem czasu na pewno osiągnę. Pierwszym moim marzeniem jest usamodzielnienie się, czyli znalezienie własnego mieszkania.

Krakowski geolog i moja współpraca

geologDrugim marzeniem jest znalezienie wymarzonej pracy. A 3 marzenie to założenie rodziny. Kolejności marzeniem nie zamierzam zmieniać. Jestem na etapie spełniania drugiego mojego marzenia. Szukam mojej wymarzonej pracy. Jestem po zarządzaniu i wiem, że ciężko mi będzie coś znaleźć, ponieważ większość tych miejsc pracy jest już obsadzona, ale mogę też pracować jako asystentka w danej firmie. Obecnie jest ważne, aby znaleźć pracę biurową. Znalazłam taką prace, ale jestem jak na razie na okresie próbnym i nie wiem co po tym okresie postanowi pracodawca, czy mnie zatrudni, czy też nie. Dlatego też nie mogę zaliczyć tego marzenia do kategorii spełnionej. Muszę poczekać, aż dostanę umowę na czas nieokreślony. Pracę tą wykonuję w Krakowie w takiej dość sporej firmie, która jest firmą usługową. Mogę powiedzieć, że są to usługi geologiczne Kraków. Moja praca polega na tym, że umawiam spotkania, piszę raporty, a raczej przepisuję, jestem raczej taką sekretarką niż asystentką. Każdy wie, że badania geologiczne Kraków są istotne i raczej nikt nie będzie zamykał takich firm, więc mogłabym być spokojna o moją przyszłość zatrudnienia. Kraków ma tylko dwa takie duże biura geologiczne i parę mniejszych, tam pracuje dobry geolog kraków.

Muszę powiedzieć, że praca ta jest nawet dość ciekawa, czasami też muszę jechać w teren i tam pomagać geologowi w dokumentowaniu jego przebiegu pracy, on coś tam mówi, a ja notuję, albo układam zebrane próbki i opisuje po nazwach. Geolog Kraków ten jest dość miły. Bardzo dobrze mi się z nim pracuje.