Marzymy z żoną o pięknym ogrodzie

Cześć, mam na imię Adam i wydaje mi się, że potrzebna mi dzisiaj wasza pomoc. Zanim jednak zapytam was konkretnie, nakreślę troszkę sytuację i napiszę wam w kilku zdaniach o sobie i mojej żonie.

Chcemy mieć dobrze zaprojektowany ogród

projektowanie ogrodów Kilka lat temu za sprawą problemów z jej zdrowiem, zmuszeni zostaliśmy opuścić Trójmiasto, a konkretnie Gdańsk i przenieść się do małej wsi. Tam kupiliśmy piękny dom z dużą działką i co tu dużo kryć odnaleźliśmy spokój i szczęście. Niestety przez lata zaniedbań doprowadziliśmy naszą przestrzeń do strasznego stanu. Konkretnie chodzi mi o ogród. Przez kilka lat próbowaliśmy z żoną zasadzić tam drzewka, posiać trawnik, niestety gleba jakby wszystko odrzucała. Po kilku próbach poddaliśmy się i zostaliśmy z kostką brukową na podwórku i pisakiem. To jednak nie było naszym marzeniem, bowiem zawsze chcieliśmy z żoną mieć piękny ogród. Dlatego też puszkuje firmy, która zna się na takich kwestiach jak zakładanie ogrodów. Z tego, co mówił sąsiad, to trzeba będzie całkowicie zmienić u nas glebę. Nie wiem do końca, co to znaczy, ale jestem gotowy na wszystko. Jeśli znacie jakąś dobrą firmę, albo ludzi, którzy mają doskonałe projektowanie ogrodów w Gdańsku w małym palcu, proszę dajcie mi na nich namiary. Zbliża się wiosna, bardzo chciałbym, żeby już na wakacje przed wejściem do domu witał mnie piękny dywan z kwiatów i zieleni. Moi kochani, naprawdę bardzo zależy nam na waszej pomocy! Żona prosiła mnie, żebym zapytał, czy może znacie jakąś firmę, która oprócz tego, że zakłada, projektuje, to na dodatek ma w swoim zakresie usług coś takiego jak pielęgnacja ogrodów?

Chociaż mnie osobiście wydaje się, że poradzę sobie z podlewaniem. No nic, to tyle ile chciałem się od was dowiedzieć, z góry dziękuje za waszą pomoc i życzę wam miłego popołudnia. Pozdrawiam serdecznie!