Meble kolonialne eksponują witrynę z drewna tekowego

Rodzice postanowili wyremontować dom i wymienić meble w jadalni i pokoju dziennym, poprosili mnie o pomoc przy wyborze wyposażenia. Aby zakupy przebiegły sprawnie postanowiłam, porozmawiać z rodzicami o ich preferencjach, jeśli chodzi o styl i rodzaj drewna.

Meble kolonialne z Warszawy i remont w domu

meble kolonialne Po konsultacji doszliśmy do wniosku, że najlepszym wyborem będą, meble kolonialne do jadalni i meble indyjskie do pokoju, pojechaliśmy do sklepu w Warszawie, który posiadał bardzo ciekawą kolekcję tych przedmiotów. Tak się złożyło, że trafiliśmy na wyprzedaż, i można było kupić piękne meble kolonialne w przystępnej cenie. Gdy chodziliśmy po sklepie w pewnym momencie mama stanęła przed ekspozycją i nie mogła oderwać oczu od starej witryny wykonanej z lakierowanego drewna tekowego, zdobionego płaskorzeźbami, a w niektórych miejscach malowanego starym złotem. Witryna wyglądała tak uroczo, że mama nie zastanawiała się ani chwili i postanowiła dobrać do niej pozostałe meble kolonialne. Do jadalni wybraliśmy klasyczny stół dla sześciu osób z toczonymi nogami, wykonany również z drewna tekowego i lakierowany, więc pasował do witryny idealnie, natomiast krzesła mama wybrała o wysokim oparciu z tyłu lekko rzeźbione i kolorystycznie dopasowane do pozostałych sprzętów. Okazało się, że meble kolonialne stanowią idealne dopełnienie każdego wnętrza, ponieważ są jednocześnie funkcjonalne i estetyczne. Kolejnym zakupem były meble indyjskie i okazało się, że sklep w Warszawie ma do zaproponowania ciekawą kolekcje, była to dwudrzwiowa witryna wykonana ze starego woskowanego drewna tekowego barwionego na średni brąz o czerwonawym odcieniu. Następnie kupiliśmy narożną witrynę z drzwiczkami, ostatnim zakupem tego dnia był piękny, i masywny szezlong, obity tkaniną o niepotarzanym i luksusowym charakterze, dodawał pomieszczeniu klasy.

Idąc do kasy natknęliśmy się na bardzo skromne meble loft, które swoim wyglądem podpowiadały, że ich przeznaczeniem jest duża przestrzeń, ubrana tylko w drewniane bale i czerwoną cegłę. Teraz już tylko pozostało uzbroić się w cierpliwość i czekać na transport/

Na tej stronie znajdziesz meble z warszawy – mandallin.pl