Meble na wymiar do sypialni

 

 Sypialnia powinna być miejscem idealnym do odpoczynku i spania. Dlatego też warto jest zainwestować w meble, materace, jak również dekoracje, dzięki którym nastrój w sypialni będzie sprzyjał relaksowi. Jednak w sklepach sieciowych nie zawsze znajdziemy takie wyposażenie jakie byśmy chcieli.

Meble na wymiar to dobra opcja

lubin meble na wymiarTam są meble wszędzie jednakowe, mało ciekawe. Jak chce się czegoś oryginalnego, czy w niestandardowym wymiarze to jedyną opcją są lubin meble na wymiar. Postanowiłam skorzystać z tej opcji. Zależało mi przede wszystkim na ładny, dużym łóżku, jak również na szafie z drzwiami przesuwanymi. Rozważałam również zakup toaletki, ale uznałam jednak że lepiej jest mieć dobre miejsce do wykonywania makijażu w łazience. Od razu ma się tam wszystkie kosmetyki oraz lustro i trzeba tylko zadbać o dodatkowe oświetlenie nad nim. Udałam się do specjalisty od wykonywania mebli na wymiar, żeby omówić z nim szczegóły projektu. Szafa miała mieć lustra na drzwiach, jak również dużo miejsca do wieszania rzeczy, a mniej półek. Na nich będą leżały tylko ręczniki i pościel, a ubrania by się gniotły. Moje łóżko miało wyglądać jak z bajki. Wysokie wezgłowie i zakończenie, do tego chciałam mieć nad nim zawieszoną białą moskitierę. Z jednej strony będzie to dekoracja, a z drugiej ochroni mnie ona przed komarami. Łóżko powinno być wykonane z ciemnego, solidnego drewna i pasować kolorystycznie do szafy zabudowanej z lustrem. To było łatwe do załatwienia.

Dzięki temu, że wybrałam meble na wymiar to moja sypialnia została wykończona dokładnie tak, jak tego chciałam. Łóżko sprawuje się doskonale, dokupiłam do niego miękki materac, a szafa jest pojemna i wszystko się do niej zmieści. Kupiłam też sporo ładnych dekoracji, takich jak poduszki ozdobne czy wazon na kwiaty.