Męski wypad i czarter jachtów

Mój mąż co roku ze swoimi kolegami organizują tak zwany męski wypad. Myślę, że jest to dobry pomysł chociaż by ze względu na ogólnie pojęte zdrowie psychiczne. Myślę, że mężczyzna potrzebuje trochę czasu spędzić tylko z innymi mężczyznami.

Czarter jachtów to fajna sprawa

czarter jachtówWtedy mogą rozmawiać do woli o samochodach i naprawach różnych rzeczy. Ja w każdym bądź razie nigdy nie miałam nic przeciwko takim wyjazdom. I myślę, że nigdy też mieć nie będę. Ja przecież także lubię spędzić czas tylko ze swoimi przyjaciółkami. Z nimi najczęściej jadę do spa albo do jakiegoś innego bardzo przyjemnego miejsca. Mąż z kolegami w tym orku jedzie na mazury i będzie to trochę dłuższy wyjazd niż zazwyczaj bo jadą dalej też niż zwykle. Wiem, że mają wypożyczone jachty na tę okoliczność. W sumie nigdy te atrakcje jakie mąż z kolegami ma na wyjeździe jakoś mnie nie specjalnie interesowały. Jednak gdy usłyszałam o tym, że mają zrobiony sprawdzony czarter jachtów to samej zachciało mi się tam jechać. Taki czarter to na pewno jest bardzo fajna sprawa.I jestem pewna, że na jachcie bardzo miło spędzą czas. Potem mąż pewnie wielokrotnie będzie pokazywał mi zdjęcia z jachtu opowiadając o tym wypadzie. Myślę, że też muszę namówić przyjaciółki na to żeby pojechać gdzieś i wypożyczyć jachty. No ten pomysł tak mi się spodobał, że od jakiegoś czasu nie myślę o niczym innym. Mąż jednak powiedział żebym pojechała z koleżankami tak jak zwykle do spa on potem sam zabierze mnie gdzieś i wypożyczymy sobie jacht tylko dla siebie. No w sumie takie rozwiązanie także bardzo mi się podoba. Mąż z kolegami ma także wybrać się na spływ kajakowy.

A to nie będzie już ich pierwszy spływ. Chociaż tym razem mają płynąć dużo dłuższą trasą i bardzo się tym ekscytują. Podobno ten spływ ma trwać cały dzień. No skoro im się to podoba to się z tego cieszę.