Michał przygotowuje dla mnie meble na wymiar

Postanowiłam poprosić mojego kuzyna o wykonanie dla mnie mebli na wymiar. Michał jest stolarzem. Na stałe pracuje w miejscowości Bydgoszcz. Michał wiele razy wspominał, że jeśli będę tylko potrzebowała jakiś mebli to mam się do niego odzywać. Mam do niego pełne zaufanie i wiem, że meble które dla mnie wykona będą bardzo dobrej jakości.

Kuzyn szykuje dla mnie meble do kuchni

meble kuchenne na wymiar ToruńMichał ucieszył się, że chcę skorzystać z jego usług. Ma już spore doświadczenie na swoim koncie. Przygotowywał już wiele różnych mebli. Meble kuchenne na wymiar Toruń sa wykonywane również przez dobrych specjalistów jednak ja postanowiłam wykorzystać swoje rodzinne znajomości. Michał wykona dla mnie meble w miarę możliwości jak najkrótszym czasie. Skorzysta tylko z najlepszych materiałów, dzięki czemu meble kuchenne na wymiar będą mi długo służyły. Dodatkowo nie będę musiała mu zapłacić za robociznę. Michał od razu powiedział, że koszty, które poniosę będą tylko za materiały, które zostaną wykorzystane do przygotowania dla mnie mebli. Michał przyjechał do mnie w sobotę po pracy i bardzo dokładnie i szczegółowo pomierzył moją kuchnię. Wstępnie powiedziałam mu jak ja widzę nowe meble. Pokazałam jakie mam garnki i ile przechowuje różnych potrzebnych w trakcie gotowania sprzętów. Chciałabym żeby meble kuchenne na wymiar umożliwiały mi pochowanie wszystkich tych sprzętów, żeby się nie kurzyły. Michała przygotuje dla mnie projekt i postara się go jak najszybciej do mnie przesłać.

Projekt został mi wysłany w trakcie trzech dni. Byłam pod wielkim wrażeniem jego szybkiego działania. Wszystkie szczegóły omówiliśmy telefonicznie. Michał jest teraz w trakcie szykowania dla mnie mebli na wymiar. W przyszły weekend szafki mają być gotowe a Michał zabierze się za ich montaż.