Miedziana lampa w tradycyjnym wnętrzu

Chociaż wprowadzenie miedzianych lamp do wnętrz to dość nowy trend, trzeba przyznać, że doskonale odnajduje się podczas potyczek dekoratorów z tradycyjnymi pomieszczeniami. A jedyne, czego nie lubi lampa wisząca miedziana to konkurencja w postaci innych metali.

Zawieś lampę miedzianą w domu

lampa wisząca miedzianaJeśli wydawało Ci się, że twój dom jest urządzony zbyt tradycyjnie, aby zamontować w nim nowoczesne oświetlenie jakim jest lampa wisząca miedziana byłaś w błędzie. Tego typu abażury doskonale wyglądają z meblami z naturalnego drewna. Takie połączenie sprawia, że ciepłe, złociste światło odbijające się od lampy dodaje przytulności ciepłemu drewnu. Miedziana lampa to również dobry dodatek do tradycyjnych, kwiatowych materiałów królujących jako zasłony czy obicia kanap i foteli. Całość zaskakująco dobrze będzie wyglądać jeśli ściany pomieszczeń zostaną pomalowane pastelowo-zielonymi farbami. Natomiast jeśli we wnętrzu nie ma kwiatowych materiałów na kanapie czy sofie, można spróbować uzyskać taki efekt, łącząc miedzianą lampę z kwiecistą, miękką tapetą na flizelinowym spodzie. Obecnie przeżywają one odrodzenie i naprawdę piękne tapety można kupić w każdym sklepie budowlanym. Drugim patentem sprawiającym, że lampa wisząca miedziana zostanie królową wnętrza jest pomalowanie ścian nasyconą zielenią lub morską zielenią, które wydobędą naturalny urok miedzi z kawałka surowego metalu. Jednak wówczas trzeba pamiętać o zastosowaniu umiaru w wykorzystaniu materiałowych dodatków jak zasłony czy kolorowe dywany.

Mając w tradycyjnie urządzonym pomieszczeniu jeden nowoczesny dodatek najlepiej niech będzie to lampa wisząca miedziana. Możliwość zastosowania z posiadanymi już dekoracjami to zdecydowany plus takiego rozwiązania. Natomiast sama miedziana lampa potrafi odwalić kawał dobrej roboty we wnętrzu.