Mieszkanie koleżanki w Bydgoszczy

Moja koleżanka ma wielkie szczęście. Mianowicie ma zamożnych rodziców, którzy po ślubie jako prezent dali młodym nowe mieszkanie.W sumie taki prezent to jest dopiero coś. Nie musieli martwić się tym jaki kredyt i w jakiej wysokości wziąć. Nie będą musieli się martwić miesięczną ratą.

Mieszkanie było bardzo ładne

mieszkaniaPo prostu w prezencie dostali mieszkanie. Ja na pewno wolałabym mieszkanie w innej dzielnicy Bydgoszczy, jednak koleżanka akurat tam się wychowała także myślałam o tym, że będzie chciała tam zamieszkać. Po prostu jeśli będą mieli dzieci będą mieli stosunkowo blisko by móc je podrzucić czasem dziadkom. Po raz pierwszy pojechałam na to mieszkanie z okazji urodzin koleżanki. W sumie od razu gdy zobaczyłam blok wiedziałam, że mieszkanie także będzie bardzo ładne. Blok miał tylko dwa piętra. I było widać, że w mieszkaniach są bardzo duże balkony. Gdy weszłam do mieszkania spodobało mi się od razu chyba wszystko. Tanie mieszkania na terenie Bydgoszczy są naprawdę ładne. Naprawdę mieszkanie było urządzone z takim smakiem, że chyba po raz pierwszy widziałam coś takiego. Widać, że jeśli chodzi o wykończenie to zostało wydanych na to naprawdę dużo pieniędzy. W mieszkaniu nie były użyte popularne panele tylko deski podłogowe. I takie deski na pewno wyglądały dużo lepiej. Salon był połączony z kuchnią. Jednak kuchnia była we wnęce to także mi się spodobało. Na ścianie była trójwymiarowa tapeta, która sprawiała, że wnętrze wydawało się po prostu większe. Do tego oczywiście piękne meble. łazienka także zrobiła na mnie duże wrażenie. Była przede wszystkim bardzo przestronna. A rzadko spotyka się tak duże łazienki.

Nigdzie nie było szaf z tego względu, ze w mieszkaniu była po prostu garderoba i nie było takiej potrzeby. Jaka cudowna sprawa jest mieć w mieszkaniu garderobę. Wszystko może wisieć na wieszakach i widać wszystkie buty.