Minerały forever dla każdego

Zazwyczaj tracę energię podczas jesiennego przesilenia. Nigdy nic mi się nie chce, jestem marudna i ciężko wstaje mi się z łóżka. Nie cierpię tego okresu pomiędzy jesienią, a zimą. Później sama zima również jest nieprzyjemna. Zastanawiam się zawsze jak można to zmienić, ale żadne zdrowe soczki od babci ani warzywa, nie poprawiają mi nastroju i samopoczucia.

Poprawiam zdrowie z minerałami

minerały firmy foreverPostanowiłam zainwestować w minerały firmy forever, ponieważ po ostatnim badaniu krwi, okazało się, że czegoś tam mam za mało i powinnam uzupełnić braki. Jako, że nie mam czasu, na liczenie zawartości witamin i składników w posiłkach, zdecydowałam się na takie minerały. Zawierają wszystko co niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Poprawiają witalność- na czym bardzo mi zależało, bo ostatnio to była u mnie jakaś tragedia. Oprócz tego, wspomagają odporność, a w okresie jesieni chorowałam co najmniej raz w miesiącu. Wystarczy, że trochę mnie zawiało, czy zmokłam na deszczu. Więc codziennie teraz używam tych suplementów diety. Dokładnie, już od około miesiąca. Może wydać się to śmieszne, bo to dość krótki czas, ale faktycznie widzę, że zaczyna z moim zdrowiem być coraz lepiej. Już nie spędzam tyle czasu w łóżku, wysypiam się i mam więcej energii. Nawet zapisałam się na basen, co bardzo mnie zdziwiło, bo kiedyś żadna aktywność fizyczna nie wchodziła w grę. Siedziałam tylko przy biurku i pracowałam. Nie pomyślałabym, że moje życie tak mogą odmienić witaminy i minerały.

Warto co jakiś czas sprawdzać, czy nas organizm ma wszystko, czego nam potrzeba. Dobrze, że ja to zrobiłam, bo dzięki temu wiedziałam, że muszę zacząć działać. Moje życie zmieniło się teraz o 180 stopni. Jestem pełna wigoru i mam dużo energii, by spędzać aktywnie każdy dzień.