Mój syn zna się na antenach cb lemm

Mój syn to bardzo odpowiedzialny kierowca i człowiek niesamowicie przezorny. Musze wam powiedzieć, że im jest starszy tym bardziej jestem z niego dumna. Zaraz po studiach inżynierskich, został nadzorcą projektów w firmie lemm, wcześniej jej nie znałam, ale teraz jest naprawdę świetną firmą.

Antena cb lemm wystawała za okno

antena cb lemmOczywiście i tylko dlatego, że tam pracuje mój syn. Synek firmę znał, bo każda kolejna antena cb w naszej rodzinie była marki lemm. Antena cb to chyba właśnie obiekt pierwszej, najmłodszej fascynacji mojego syna. Chciał aby mój mąż kupił mu radio samochodowe, ale takie cb radio do kontaktu z kierowcami i chciał aby najlepsza antena cb lemm wystawała za okno. Cóż mąż uznał to za widzimisię, ale z drugiej strony już tydzień po tej prośbie, antena cb wystawała za oknem naszego syna. Później czytał wiele na temat najnowszych systemów rejestrujących. Interesował go monitoring ip, ale później stał się zwolennikiem tego czym jest monitoring ahd, jego wartości i możliwości latami opiewał. Ojciec mówił, że taki monitoring ahd nie jest zbyt potrzebny, ale syn się uparł. I tak od jakiegoś czasu mamy nawet monitoring ahd w naszym domu. To nawet całkiem fajne, bo przychodzą do nas tylko proszeni goście. Syn zaczął też dorywczo sprzedawać dyski do rejestratorów, ponieważ miał układy z przedstawicielami handlowymi. Jak sprzedał dyski do rejestratorów to miał bonus. Czasami finansowy, czasami w postaci drogiego upominku. Twierdził, że te dyski do rejestratorów sprzedają się same, ale cieszył się zawsze z każdej nagrody.

Później już, jak mieliśmy monitoring, to sprowadził dyski do monitoringu w bardzo, ale to bardzo atrakcyjnej cenie. Tak dyski do monitoringu udało nam się dokupić w cenie sporo poniżej rynkowej wartości. A to dlatego, że syn ma układy z handlowcami.