Moja firma i dokładne docieplenia stropodachów

Witajcie, w dzisiejszym moim wpisie chcę wam opowiedzieć o mojej pracy, w sumie jak o tym, to także o mojej firmie. Gdyż prowadzę własną działalność, która związana jest z branżą budowlaną. Moja firma zajmuje się przede wszystkim wykonywaniem ocieplenia stropodachów.

Śląskie docieplenia stropodachów i innowacyjne technologie

docieplenia stropodachówSiedziba mojej firmy znajduje się w Tychach, lecz nasze działania obejmują całe śląskie. Dokładne docieplenia stropodachów śląsk, które wykonujemy są wykonywane w innowacyjnej technologii. Spytacie, jakiej? A mianowicie nasze ocieplenia stropodachów są wykonywane przy pomocy specjalnej pianki poliuretanowej. Taką piankę moi pracownicy nakładają przy pomocy specjalnego węża. Na stropodach jest ona nakładana tak zwaną metoda natryskową. Pracownicy, aby mogli wykonywać ocieplenia stropodachów z pianki muszą być ubrani w specjalny strój, który ochroni ich ubiór przed zabrudzeniem. A do tego należy to do kwestii bezpieczeństwa, podczas wykonywania natrysku pianki PUR. Zlecenia na ocieplanie, nie mam tylko na stropodach, ale także ludzie ocieplają pianką poddasza. Ostatnio nawet mieliśmy zlecenie na ocieplenie ściany wewnętrznej ta pianką. W sumie wykonanie takiej ścianki działowej jest dobrym rozwiązaniem. Gdyż nie tylko pianka jest dobrym izolatorem termicznym, ale również i akustycznym. Także zdarzają się czasem zlecenia na wykonanie izolacji ścian nośnych ta pianką. Obecnie, coraz większa grupa ludzi, którzy budują domy, wybiera do izolacji swojego dachu właśnie tę metodę. Cieszy mnie to bardzo, gdyż dzięki temu, mam, a bardziej moja firma ma wiele zleceń, przez co i ja zarabiam i moim pracownicy.

Mam nadzieję, że biznes mój będzie nadal się tak rozwijał i niedługo tak będzie, że każdy, kto będzie budował nowy dom będzie się decydował na tego typu rozwiązania. Bo niestety, konkurencja na rynku rośnie i coraz więcej firm deklaruje wykonywanie izolacją także opisaną pianką.