Moja praca analityczna o wypożyczalni samochodów dostawczych

Właśnie dostałem ocenę z mojej analizy rynkowej na zaliczenie. Tak, wiem, że to nudne, ale dostałem piątkę. W Krakowie w światku biznesowym już jestem bardzo dobrze znany ze swoich wyjątkowych zdolności analitycznych.

Wypożyczalnia samochodów dostawczych to doskonały biznes

wypożyczalnia samochodów dostawczych Pracą swoją objąłem wynajem samochodów dostawczych w wybranych miastach i regionach. Pierwsza wypożyczalnia samochodów dostawczych była na zasadzie symulacji rynkowej otwarta w Bydgoszczy. Tutaj wziąłem pod uwagę również słynne na cały kraj wojny lawet, trochę grzebałem w statystykach, sprawdziłem ilość przedsiębiorstw, potencjalnej konkurencji i przedstawiłem wyniki. Okazało się, że w tym mieście według mnie taka wypożyczalnia samochodów dostawczych to doskonały pomysł na biznes. Jeżeli zostanie ta wypożyczalnia samochodów dostawczych otwarta według moich wskazówek, to sukces jest murowany. Kolejno wprowadziłem na rynek w Łodzi, tutaj wypożyczalnia samochodów dostawczych musiała być bardziej oryginalna, musiałem wprowadzić nieco zmiennych, aby zapewnić byt w tym mieście. Łódź to jednak dosyć mało chłonne miasto, jednak i tutaj wypożyczalnia samochodów dostawczych odniosłaby nie mały sukces. Cieszyłem się, że jestem tak dobry, aby w zasadzie rzucić studia i zacząć prowadzić wynajem samochodów dostawczych, ale jednak zawsze praca przy biurku najbardziej mnie satysfakcjonowała. Ok, zejdźmy na ziemię. Kolejnym i najtrudniejszym miastem do symulacji był Lublin. Tutaj wypożyczalnia samochodów dostawczych nie rozwinęłaby się tak szybko jak w miastach poprzednich.

Musiałem wprowadzić zdecydowanie najbardziej oryginalne pomysły, parę sztuczek ekonomicznych, głównie księgowych aby się to udało. Wypożyczalnia samochodów dostawczych ostatecznie też by się w Lublinie utrzymała. Profesor życzył mi fantastycznej kariery.

Więcej na stronie http://fleetcenter.pl