Moja siostra jest dobrą kosmetyczką

Informacja, że Magda zakłada własny salon kosmetyczny bardzo mnie ucieszyła. Lubię chodzić do kosmetyczki a teraz będzie to moja siostra. Ma ogromne doświadczenie i wiem, że mogę jej zaufać. Pomogłam jej nawet w przygotowaniach do otwarcia salonu.

Salon kosmetyczny siostry jest bardzo często polecany

dobra polecana kosmetyczka w PoznaniuMoja siostra chce, żeby jej salon był rozpoznawalny a jej celem jest osiągnięcie jak największej ilości zadowolonych klientek. Wiem, że moja siostra da radę. Salon rozwinęła błyskawicznie i niebawem okazało się, że to dobra polecana kosmetyczka w Poznaniu, do której wiele osób chce się dostać. Terminy są jednak odległe, ponieważ siostra pracuje sama i ma mnóstwo obowiązków. Pracuje od rana do wieczora ale widzę, że to jej zdecydowanie odpowiada. Jest szczęśliwa i spełniona zawodowo. Zaoferowałam jej pomoc. Skończyłam szkołę i mam wakacje. Mogę dla niej umawiać wizyty i sprzątać po zabiegach, dzięki czemu zyska więcej czasu dla kolejnej klientki. Moja siostra to dobra polecana kosmetyczka w Poznaniu, która przykłada się bardzo starannie do wszystkich zabiegów. Zapracowała uczciwie na tę opinię. Moja propozycja bardzo się jej spodobała i nawet powiedziała, że mi zapłaci za pracę. Nie powiem, kasa przyda się na jakiś wyjazd. Po wakacjach chce zatrudnić jakąś praktykantkę do pomocy, bo zgłasza się do niej coraz więcej osób a jej już całkowicie brakuje czasu. To świetna decyzja, ponieważ dzięki temu będzie mogła się skupić na zabiegach, które są najważniejsze. Resztę wykona pomoc w salonie.

Siostrę bardzo odciążyłam i dzięki mnie szybciej wracała do domu. Nawet pomagałam jej przy zamówieniach i rozliczeniach. Magda była ze mnie zadowolona i zaoferowała mi pracę na stałe. Zgodziłam się, ponieważ to zajęcie bardzo mi się spodobało.