Montaż parapetów z kamienia

Nazywam się Włodzimierz i za na namową swoich dzieci przeprowadziłem się do Poznania. U nas na wsi nie ma perspektyw i nie mogłem przez dłuższy czas znaleźć pracy. Od kilku lat już mieszkam w Poznaniu i jestem zadowolony.

Parapety z kamienia i usługi u klienta

parapety z kamieniaMam pracę oraz mieszkanie w centrum miasta. Wykonuję prace budowlano monterskie i zarabiam dobre pieniądze. Montuję między innymi parapety z kamienia oraz posadzki. Pracuję dla firmy produkcyjnej, która specjalizuje się w tego typu produktach. Mamy odpowiednio dostosowane samochody, żeby bezpiecznie przewozić wszystkie parapety. Do montażu zawsze jeździ od dwóch do trzech pracowników, którzy montują parapety z kamienia w Poznaniu. Praca wtedy idzie dużo sprawniej. Jakiś czas temu zostałem wysłany razem z Kazimierzem, żeby zamontować w pałacyku pod Poznaniem dwa kominki z kamienia. Nie byliśmy jeszcze w tym miejscu i się ucieszyliśmy na takie zlecenie. Kiedy pojechaliśmy na miejsce, to w środku było naprawdę pięknie! Wszystkie pomieszczenia miały kamienne posadzki a przy każdym oknie znajdowały się nasze parapety z kamienia. Przypomniało mi się wtedy, że ostatnio chłopaki rozmawiali coś o pracy poza Poznaniem. Na pewno chodziło o to miejsce. W środku od razu znaleźliśmy miejsce, w którym miały być zamontowane kominki. Był to jeszcze surowy klimat, ponieważ nie było nawet położonych podłóg. Na pewno przygotowywali to pomieszczenie do remontu i chcieli najpierw postawić kominki. Ciekawa czy też będą od nas zamawiać do tego pomieszczenia parapety z kamienia, ponieważ są one we wszystkich innych pomieszczeniach.

Nie będę o to pytał. Mam wykonać pracę a nie wdawać się w handlowe dyskusje. Tego dnia mielimy naprawdę dużo pracy, ale za to czas na szybko upłynął. Do firmy wróciliśmy na czas i od razu mogliśmy się przebrać.