Muszę zamówić stół z drewna w pracowni rzeźbiarskiej

W tym miesiącu kupiłem działkę od pewnych bardzo miłych ludzi. Działka była naprawdę bardzo ładna. Najpierw zanim ją kupiłem oglądałem jej zdjęcia w internecie. Zdjęcia te nie zrobiły na mnie dobrego wrażenia.

Stół z drewna – zamówię go w pracowni rzeźbiarskiej

stół z drewna

Jednak wiadomo, że zawsze na żywo wszystko wygląda inaczej dlatego postanowiłem pojechać i ją obejrzeć. Działka na żywo zrobiła na mnie naprawdę dobre wrażenie. Można powiedzieć, że od razu w myślach podjąłem decyzję, że ją kupię. Odpowiadała mi naprawdę pod każdym względem. I tak też zrobiłem od razu zdecydowałem się na zakup. Niestety sprzed domku został zabrany duży drewniany stół. Wiedziałem, że są stoły drewniane na zamówienie i raczej nie powinno być problemu z realizacją takiego jak chciałem. Bo chciałem po prostu zwykły prosty stół. Miał być duży by móc pomieścić dużą ilość gości. Takie usługi stolarskie znajdowały się blisko mojej pracy i mogę powiedzieć, że znałem stolarza z widzenia. Może raczej była to fachowa pracownia rzeźbiarska w Warszawie bo z tego co wiem powstają w tym miejscu także różne rzeźby z drewna. Doszedłem do wniosku, że od razu zamówię też blaty kuchenne drewniane do domu w Warszawie bo z tym też już za długo czekam. A może jeśli zamówię od razu więcej to uda mi się coś zaoszczędzić. Ten stolarz powiedział, że nie ma żadnego problemu i że chętnie zrobi mi stół taki jaki tylko chcę i blaty kuchenne także. Długo też nie będę musiał czekać na zamówienie bo akurat jest mały przestój. No taki okres, że nie ma teraz zbyt wiele zamówień także robią praktycznie wszystko na bieżąco.

Ceny też nie były zbytnio wygórowanej dzięki temu zamówiłem to co chciałem. Już za dwa dni miałem zgłosić się po odbiór zamówionych rzeczy. Stół był naprawdę wyjątkowo ładny. Tak naprawdę to nadawał się bardziej jako stół gościnny dla gości do domu a nie na działkę.