Muszę zdobyć chłopaka

Ktoś kto jest zakochany to nieraz nie jest w stanie myśleć o niczym innym niż o swojej wymarzonej miłości. Ja wpadłam po uszy jak poszłam do nowego liceum i poznałam tam niezwykle przystojnego chłopaka. W dodatku był też miły i od razu wpadłam po uszy. Pragnęłam zwrócić na niego swoją uwagę.

Kosmetologia może mi w tym pomóc?

kosmetologia Przemierzyłam cały Toruń by znaleźć jakieś wystrzałowe ciuchy. Nie skończyło się jednak na tym. U nas wszystkie dziewczyny wyglądały na takie zadbane, i paznokcie i w ogóle, że przy nich wypadałam raczej nijako. Więc kosmetologia musiała otworzyć przede mną swoje wrota. Na początek paznokcie, kolorowe, by fajnie wyglądały. Później przyszedł czas na coś poważniejszego, czyli powiększanie ust, bo chciałam aby były bardzo wyraziste. Tak, może to szalone, ale wiem, że z ładniejszymi na pewno bardziej mu się spodobam. Nie wiedziałam dokładnie na czym to polega, czy botox się wstrzykuje czy jak. Pani kosmetyczka, którą odwiedziłam, powiedziała, że w żadnym razie. Do powiększania ust wykorzystuje się jedynie kwas hialuronowy, ponieważ to naturalny składnik organizmu, i wypełnia ładnie usta. Wiedziałam, że trochę to będzie kosztować, więc uzbierałam sobie już wcześniej jakąś sumę roznosząc ulotki i wychodząc z psami na moim osiedlu. Wiedziałam, że warto, a rodzice by mi nie dali na to pieniędzy, więc musiałam sama. Marzyłam o wielkich ustach, które przyciągną jego uwagę. Poszłam więc na zabieg, okazało się, że praktycznie nic mnie nie bolało, bo było tylko małe ukłucie i już, po wszystkim.

Dobrze, że akurat zrobiłam to w piątek, bo będę miała dwa dni na zregenerowanie ust, bo po kłuciu były trochę zaczerwienione. Nie mogę się doczekać poniedziałku aż wejdę w nowych ciuchach i z ustami pięknymi, i będę mu się mogła pokazać w całkiem nowej odsłonie.

Czytaj więcej na: http://cmeik.pl