Nadzorowanie produkcji wytrzymałych reklamówek foliowych

Od kilku miesięcy sprawuję bardzo odpowiedzialną funkcję w jednej z większych fabryk produkcyjnych w naszym pięknym kraju. Fabryka ta znajduje się w pięknym mieście, jakim jest bez wątpienia Łódź.

Reklamówki foliowe i sprawdzanie partii

reklamówki folioweJa, co prawda nie pochodzę z tego miasta, jednakże pochodzę z województwa łódzkiego i kiedy zaproponowano mi stanowisko kierownika, który nadzoruje produkcję w owej fabryce, to wraz z rodziną zdecydowałem się na przeprowadzkę do Łodzi. Firma, w której objąłem to stanowisko kierownicze produkuje różne rzeczy, takie jak na przykład opakowania foliowe. Moja praca nie jest pracą łatwą, ponieważ ja odpowiadam za wszystko, co jest produkowane właśnie tutaj, ja muszę sprawdzić czy wszystkie rzeczy są wyprodukowane zgodnie z przyjętymi standardami. Początku muszę przyznać, że nie miałem łatwego, ponieważ okazało się, że wytrzymałe reklamówki foliowe zostały źle wyprodukowane i oczywiście całą winą za to zostałem obarczony nie kto inny, tylko ja. Od tej pory jestem bardzo skrupulatny i praktycznie każdą produkcję sprawdzam po kilka razy dziennie. W ubiegłym miesiącu do fabryki została sprowadzona nowoczesna maszyna produkująca torebki foliowe. Muszę się teraz bardziej skupiać na tym, żeby zostały one dobrze wyprodukowane, gdyż pracownicy nie są przyzwyczajeni do tej maszyny i mogą popełnić małe błędy przy produkcji, wskutek czego torby nadawałyby się do wyrzucenia, a ja straciłbym swoją posadę. Jedyne, co to mam pewność, że w tej fabryce produkowane torby reklamowe zostaną wyprodukowane prawidłowo, bo odkąd tutaj pracuję, to ani jedna mała torebeczka nie została wyprodukowana wadliwie.

Jednakże można powiedzieć, że ” dmucham na zimne ” i tą produkcję również każdego dnia kontroluję. Nie jest to łatwa praca, czasem ta odpowiedzialność mnie przytłacza, ale jakoś daję radę.