Najlepsza weselna atrakcja

Fotobudka jest jedną z najbardziej popularnych atrakcji weselnych. Jest  to niemal bezbłędny wybór, zawsze okazuje się świetnym pomysłem. Ważne jest by rozważyć kilka kluczowych kwestii przy wyborze firmy oferującej usługę wynajęcia fotobudki. Co ważne, jest to na tyle uniwersalny pomysł, że doskonale sprawdza się na urodzinach, czy wieczorze panieńskim i innych uroczystościach.

Zasady wynajęcia fotobudki

fotobudka na wesele bielskoJest kilka kluczowych pytań, które warto zadać firmie przed podpisaniem umowy. Na początek kwestia, która interesuje  każdą Parę Młodą najbardziej czyli cena za usługę, co  jest zrozumiałe gdyż wesele wiąże się z ogromnymi wydatkami i każdy szuka oszczędności. Tak więc koszt wynajęcia fotobudki na dwie godziny waha się od 700 złotych do 900 złotych, przy czym każda dodatkowa godzina to kwota około 200 złotych. Warto więc o to zapytać na samym początku. Następnie należy dowiedzieć się tego, czy firma oferuje dowóz na miejsce przyjęcia weselnego, a także odbiór fotobudki. Kolejna sprawa z jaką wiąże się fotobudka na wesele bielsko to gadżety i tło do wykonywania zdjęć. Zazwyczaj firmy oferują kilka opcji tła do zdjęć do wyboru, a także różne zabawne gadżety. Jednak jeżeli zależy Wam na tym, aby wkomponować fotobudkę w styl i motyw przewodni Waszego wesela warto, abyście pomyśleli o dodatkowych gadżetach we własnym zakresie. Coraz częściej firmy oferują pomoc profesjonalnego animatora który zadba o porządek na stanowisku, a także będzie służył gościom pomocą.

Fotobudka to przede wszystkim doskonała zabawa. Dzięki takiej atrakcji z pewnością goście nie będą siedzieć przy stole. Dodatkowo pozwoli gościom zapoznać się zintegrować, wspólnie bawić i wygłupiać. To świetna zabawa dla osób w każdym wieku. To przenośne studio fotograficzne, które zawojowało cały świat.