Negocjuję warunki na tłumaczenia przysięgłe

Znalazłem bardzo dobrą firmę w Krakowie, z którą chcę podjąć współpracę na stałe. Dzięki temu będę miał stałego zleceniobiorcę, z którym będę mógł pracować na stałe. Chcę zlecić tłumaczenia przysięgłe z języka angielskiego, włoskiego oraz niemieckiego.

Tłumaczenia przysięgłe i ich ceny

tłumaczenia przysięgłe angielskiTa firma wykonuje także tłumaczenia techniczne co mi bardzo odpowiada. Przygotowałem już ofertę współpracy na tłumaczenia przysięgłe i pojechałem do tego biura, żeby osobiście negocjować warunki współpracy. Co prawda mają ceny, które są bardzo atrakcyjne, jednak ja chcę wynegocjować tłumaczenia przysięgłe za nieco niższą stawkę. Spotkanie odbyło się w sali konferencyjnej tego biura i przyszło kilka osób. Moja oferta była doskonała i liczę, że uda mi się dogadać z tą firmą. Negocjacje trwały kilka godzin. Ceny za tłumaczenia przysięgłe, które zaoferowałem tej firmie im odpowiadały, jednak trzeba było dopisać kilka warunków współpracy. Chodziło o terminy, ale to wziąłem pod uwagę, ponieważ wiem ile czasu tłumaczenia przysięgłe zajmują. Negocjacje zakończyły się dla mnie sukcesem i udało mi się namówić tę firmę do współpracy. Prawnik tej firmy ma sporządzić umowę współpracy na tłumaczenia techniczne i mam podjechać ponownie na jej podpisanie. W ciągu tygodnia dostałem telefon i pojechałem do tego biura. Wszystkie wcześniej ustalone warunki współpracy były zawarte w umowie, którą zaraz po przeczytaniu podpisałem. Jestem zadowolony, że pojechałem na te negocjacje. Będę miał wykonane tłumaczenia przysięgłe na wysokim poziomie przez profesjonalistów.

Później jeszcze zlecę im tłumaczenia techniczne, ale najpierw muszę przygotować na nie nową ofertę. Współpraca nam się świetnie układa i wiem, że z tą firmą będę pracował już zawsze. Jestem świetnym negocjatorem i zawsze sobie radzę.

Czytaj więcej na: www.pbt.com.pl