Niedroga wymiana szybki

 

Apple jest firmą, która słynie z najwyższej jakości produktów. Wśród nich prym wiodą oczywiście iPhone’y, które w Polsce posiada kilka milionów użytkowników. Mimo, że jest to sprzęt solidny, to jak każdy inny, może ulec uszkodzeniom mechanicznym.

Krakowski serwis wymieniający szybki w iPhone’ach

wymiana szybki iphone 8 krakówWedle badań statystycznych, najczęściej dochodzi do uszkodzenia smartfona na skutek niewłaściwego lub nieostrożnego z nim się obchodzenia. Czyli jest to stuprocentowa wina użytkownika, która najczęściej nie jest objęta gwarancją, w związku z czym naprawy należy dokonać na własny koszt. Nie jest to komfortowa sytuacja, albowiem najczęściej uszkodzeniu ulega najwrażliwsza część urządzenia, czyli wyświetlacz. Jego naprawa jest też zwyczajowo najdroższa i należy to liczyć raczej w setkach złotych. Zwłaszcza w przypadku najnowszych modeli iPhone’ów, gdzie wymiana szybki kosztować może nawet 500-700 złotych. Bowiem koszt części zamiennej to jedna składowa cena, a druga to zwyczajowe 20% dla serwisu. Jeżeli jednak potrzebna jest nam wymiana szybki iPhone 8 Kraków jest miastem, gdzie specjalistów znajdziemy niemal w każdej dzielnicy. Wliczyć w to należy serwisy firmowe Apple, jak i te prywatne, które po prostu wyspecjalizowały się w naprawach urządzeń Apple. Pamiętać należy jednak, że nie wszystkie serwisy cieszą się podobną renomą, toteż przed oddaniem sprzętu do naprawy lepiej zapoznać się z opiniami klientów (znajdziemy je w internecie), którzy już skorzystali z danego punktu usługowego.

Smartfony od Apple są jednymi z tych, na punkcie których Polacy dosłownie zwariowali. „Ósemka” jest natomiast urządzeniem, które w swoim czasie zdobyło uznanie niemal wszystkich pism i portali branżowych oraz sklasyfikowane, jako zdecydowanie najlepszy projekt Apple na ów czas.