Nieuczciwa konkurencja na rynku nowoczesnych ogrodów

W firmach bywają nieraz różne przetargi. Naszym zadaniem jest projektowanie ogrodów, by wszyscy byli zadowoleni ze swojego zielonego zakątka. Konkurencyjna firma, gdy tylko zobaczy, że mamy jakieś promocje, to zaraz wystawia informacje, że ich zakładanie ogrodów jest jeszcze tańsza.

Nowoczesne ogrody i mówienie prawdy

nowoczesne ogrodyNasz Poznań ma wiele projektantów ogrodów, ale my i tak mamy najlepsze opinie. Wkładamy w to całe serce, i ludzie nas doceniają. Otrzymujemy informacje zwrotne, że nowoczesne ogrody ludzie mają dzięki nam. Zawsze każda taka opinia sprawia, że robi nam się bardzo przyjemnie. No ale trzeba uważać na konkurencję, bo lubią dawać nam jakieś niemiłe opinie, by zmniejszyć nam sprzedaż usług. To nieczyste zagrania, i my byśmy się nigdy na coś takiego nie zdecydowali. Mamy rodzinną firmę, i od zawsze mówiłam moim dzieciom, że kłamstwem nic się nie zbuduje. Kiedyś nasz syn nie chciał się przyznać, że dostał jedynkę z matematyki. Bał się naszej reakcji. Gdy pytałam go, jak w szkole, to kłamał, że dobrze. Nie spodziewał się, że z tak małego kłamstwa, może się rozwinąć coś większego. Nie poszedł na poprawę, bo była po lekcjach, a ja go odwoziłam zawsze o tych określonych porach, i nie chciał, żeby się wydało, że poprawia, bo wtedy musiałby dłużej zostać. No i długo to trwało zanim się dowiedziałam, i myślał, że jakoś mu to umknęło. Niestety, za jakiś czas zadzwoniła do mnie wychowawczyni, mówiąc, że mój syn uzyska niższą ocenę z powodu niepoprawionego sprawdzianu. Poszłam do niego od razu i zapytałam o co chodzi. Odpowiedział z płaczem, że bał się przyznać, żebyśmy nie krzyczeli.

Mówiłam mu, że kłamstwem wpakuje się w jeszcze gorsze problemy. Od tej pory nigdy nic nie zataja. I wszyscy wiemy, jak ważne jest mówienie prawdy i nie stawianie nikomu kłód pod nogi. Tutaj stawiamy na prawdę i atrakcyjne usługi – http://wisniewskipracownia.pl.