Niezapomniane wesele za sprawą dj’a

Pamiętam jedno takie wyjątkowe wesele na którym bawiłam się jak nigdy! Wszystko za sprawą dj, który był wręcz do tego stworzony. To było już parę lat temu ale mimo to chciałam, by on zagrał na moim weselu.

Dj to sprawa której nie można lekceważyć

djMój kolega niestety nie miał już kontaktu z tym dj ale pamiętał imię i to, że wpisał w wyszukiwarce internetowej: dj wesele. Rozpoczęłam wyszukiwania, które okazały się trudniejsze niż przypuszczałam. Po paru poświęconych godzinach wydawało mi się, że znalazłam. Specjalnie pojechałam na Śląsk, by się z nim spotkać. Nie przypominałam sobie, by tak wyglądał ale to było przecież kilka lat temu i nie zwracałam na niego szczególnej uwagi. Podałam datę i zapytałam czy wtedy grał na tym weselu. Odpowiedział, że tak więc trochę mnie to uspokoiło. Nie chciałam nawet zobaczyć jak pracuję bo wiedziałam, że jest znakomity. Przed weselem podszedł do mnie mój znajomy i zapytał czy jednak zdecydowałam się na inną osobę. Myślałam, że żartuje ale okazało się, że to nie jest ten sam profesjonalny dj Śląsk. Byłam załamana. Chciałam taką samą zabawę a teraz nie mam żadnej pewności co nas czeka. Byłam na siebie zła, że nie zapytałam o szczegóły wesela tylko o datę. Przecież tyle ślubów mogło być tego dnia. Dj na weselu to jedna z ważniejszych spraw.

 

W jakim ja byłam szoku gdy okazało się, że każdy się super bawi a dj jest równie dobry jak ten którego chciałam. Spisał się na szóstkę. Miałam naprawdę wielkie szczęście. Byłam o krok od zepsucia wesela. To mi dało nauczkę na przyszłość. Od teraz jestem bardziej uważna.