Noclegi niedaleko morza

Moja rodzina jest dla mnie najważniejsza. Mimo, że mój syn ma już 16 lat, jest z nami bardzo zżyty i na szczęście nie buntuje się jak inni chłopcy w jego wieku. Lubi spędzać z nami czas i nie wyobraża sobie nie pojechać z nami na wakacje, czy to letnie, czy zimowe. Mamy wspólne rozrywki, jeździmy razem na rowerach i gramy w gry planszowe.

Wypoczynek w Międzywodziu nad morzem

Międzywodzie - noclegi blisko morzaW tym roku na wakacje planowaliśmy odwiedzić piękne Międzywodzie – noclegi blisko morza, pełne wyżywienie i bardzo ładne pokoje skusiły nas do tej decyzji. Staramy się zawsze jeździć w jakieś inne miejsca, żeby nasz syn mógł jak najwięcej doświadczeń z takich wyjazdów wynosić i poznawać Polskę. Międzywodzie wydało się dla nas idealne w tym roku, ponieważ było tam wszystko czego potrzebowała cała nasza rodzina. Jakieś atrakcje dla najmłodszych, spokojne i ciche plaże dla starszych, tak więc wszystko w komplecie. Najbardziej jednak spodobały nam się pokoje. Był to taki mały hostel, położony w spokojnym miejscu, jednak bardzo blisko do wszelakich atrakcji i do sklepów. Do morza mieliśmy około 500 metrów. Właściciel bez problemu odpowiadał na nasze pytania i wysyłał dodatkowe zdjęcia. Dlatego zdecydowaliśmy się właśnie na ten hostel. Tolerowano tam zwierzęta, więc nasz pies mógł w końcu gdzieś z nami się wybrać. Pokój okazał się być duży i przestronny, ze sporym balkonem, kuchenką podróżną i telewizorem, co bardzo ucieszyło mojego męża.

Mnie z wyjazdu najbardziej zapadły w pamięć posiłki, które były urozmaicone i niezwykle smaczne. Zawsze podawali coś innego i kucharz naprawdę bardzo się starał. Można było najeść się do syta. Z ogromnym sentymentem wspominam również morze, które miało w sobie niesamowity urok. Piękne plaże również mnie urzekły. Zebraliśmy sporo muszelek.