Nowy towar do sprzedaży – noże tokarskie

Jestem Krzysztof. Pracuję w sklepie jako przedstawiciel handlowy. Na stanowisku pracuje już od czterech lat. Ze wszystkich przedstawicieli mam najlepszą sprzedaż. Właściciel zapewnia mi dobre warunki pracy. Mam służbowy samochód i telefon. Jeżdżę po regionie mojego województwa.

Noże tokarskie są nowością na  rynku

noże tokarskieMożna żona jest ze mnie zadowolona i bardzo mnie wspiera. Sprzedaje narzędzia klientom indywidualnym a także firmom. Towary pramet są wysokiej jakości. Są znane klientom i dzięki temu nie mam problemów ze sprzedażą. Poza tym zawsze byłem rozgadany i dzięki temu sprzedaż wychodzi mi bardzo dobrze. Lubię także jeździć samochodem więc przy okazji łączę przyjemne z pożytecznym. Szef poprosił mnie na rozmowę. Przygotował dla mnie nowy towar, który chciałby żebym porozwoził dzisiaj po klientach. Do tej pory sprzedawałem narzędzia pomiarowe. Sprowadzaliśmy je od najlepszego zagranicznego producenta. Narzędzia pomiarowe były doceniane szczególnie przez firmy produkcyjne w naszej okolicy. Płytki wieloostrzowe były problematyczne dla wszystkich pozostałych pracowników. Ja akurat lubiłem tez sprzęt. Płytki wieloostrzowe są bardzo cenione przez klientów jednak ich cena jest wysoka. Trzeba mieć umiejętności żeby klienta przekonać do zakupu. Prowizja za sprzedaż jest bardzo fajna więc ja zawsze miałem wysoką motywację. Dzisiaj mam jechać do miejscowości Bydgoszcz gdzie znajduje się spora korporacja. Przełożony prosił abym sprzedawał profesjonalne noże tokarskie. Noże tokarskie są nowością na naszym rynku.

Zostały wykonane z nowoczesnego materiału, który nie rdzewieje i nie niszczy cię. Noże tokarskie w tej formie nie były wcześniej dostępne i szef chce się przekonać czy klienci będą nimi zainteresowani. Zadanie polecił swojemu najlepszemu pracownikowi. Nie mogłem go zawieść.