O wyrobach gumowych i chodniku elektroizolacyjnym

Mój ojciec jest producentem. Od ukończenia studiów dość dużo mu pomagam i rozliczam dla niego faktury. Dzięki temu nie musi zatrudniać dodatkowego pracownika i ma więcej czasu na pozostałe sprawy. Mój tata produkuje wyroby gumowe, które są sprzedawane w całym województwie.

Kto kupuje chodniki elektroizolacyjne?

chodnik elektroizolacyjnyWytwarzają tam płyty gumowe, które kupują firmy, sklepy czy hurtownie. Mam dużo faktur do rozliczania, ponieważ sprzedaż jest na bardzo wysokim poziomie. Tata nie raz mi opowiadał o swoich produktach. Nawet wiem jakie mieszanki gumowe są wykorzystywane do produkcji konkretnych wyrobów. Ostatnio tata przyniósł do domu polecany chodnik elektroizolacyjny, by umieścić go w swoim warsztacie. Wrzuciłam go w koszty i nie było żadnego problemu. Lubię pomagać tacie, ponieważ ta praca jest bardzo ciekawa. Zawsze też realizuję zlecenia na płyty z gumy, które zamawiają u nas klienci. Zleceniami zajmuję się od niedawna, ale jestem w stanie wykonywać wszystkie obowiązki i mam przy tym jeszcze sporo wolnego czasu dla siebie. Wszystkie wyroby gumowe są podzielone według kategorii, dlatego ich księgowanie jest takie proste. Faktury, które wystawiam zawsze podpisuje tata indywidualnie. Sprawdza czy wszystko się zgadza i jak jest dobrze, to akceptuje dokumenty. Nasze wyroby gumowe sprzedają się bardzo dobrze i w dużej ilości. Mimo to nie zdarzyły mi się jeszcze żadne pomyłki. Czasami zabieram pracę do domu. Ostatnio nie zostały wpisane płyty z gumy, ponieważ tego dnia było naprawdę dużo pracy. W domu wprowadziłam pozostałe wyroby gumowe i te zaległe płyty z gumy.

Jesteśmy podłączeni z systemem firmowym, dlatego praca w domu jest możliwa. Ostatnio tata przekazał mi zaległe faktury, o których wcześniej zapomniał. Na szczęście nie było tego dużo i bardzo szybko się z nimi uporałam.