Odbywam kurs z nowoczesnej dekoracji okien

Ja to zawsze chciałem być jakimś projektantem czy dekoratorem. Poszedłem do szkoły, gdzie zdobyłem doświadczenie teoretyczne, ale dla mnie to było zdecydowanie za mało, żeby podjąć zatrudnienie w takiej branży. Musiałem coś zrobić.

Na kursie nauczyłam się jak nowocześnie dekorować okna

nowoczesna dekoracja okien z BydgoszczyŁukasz podpowiedział mi, że często urzędy pracy organizują różnego rodzaju kursy dla zarejestrowanych i mam zaglądać tam co jakiś czas. Kurs ma być całkowicie za darmo co zdecydowanie mi odpowiadało. Sprawdzałem dość regularnie na jakie kursy odbywają się zapisy aż w końcu znalazłem coś dla siebie. Miało odbyć się szkolenie, gdzie przedstawiona zostanie nowoczesna dekoracja okien z Bydgoszczy i tego mieliśmy się tam właśnie uczyć. Jak dla mnie doskonały temat jak na początek mojej przygody i od razu złożyłem wniosek na to szkolenie. Odpowiedź ma być w ciągu miesiąca. Od kobiety z urzędu dowiedziałem się, że jest ograniczona ilość miejsc a o przyjęciu ma decydować nie kolejność zgłoszeń ale czas bezrobocia. No ja jeszcze nigdy nie pracowałem to na pewno załapię się na ten kurs. Poza tym to miał być mój pierwszy kurs z urzędu pracy. Po miesiącu przyszła pisemna odpowiedź i dostałem się na kurs, który zaczynał się od przyszłego tygodnia. Byłem bardzo podekscytowany i już nie mogłem się doczekać. Zajęcia prowadziła młoda dziewczyna, która posiadała ogromne doświadczenie. Nauczyliśmy się tam jak w nowoczesny sposób można dekorować okna i na co należy zwracać uwagę podczas wybierania dodatków czy kolorów.

Po kursie udało mi się znaleźć zatrudnienie. Pracuję w biurze aranżacji wnętrz już trzeci miesiąc i kierownik jest zadowolony z mojej pracy. Może w przyszłości będę kierownikiem jak firma się rozwinie i zatrudni więcej osób. Liczę, że się uda.