Odpowiednio dobrana odzież ochronna

Rozpocząłem pracę już jako dorosła osoba, po liceum, jak chciałem utrzymać moją narzeczoną i nasze dziecko, które dopiero było w drodze. Studia odłożę sobie na później, najważniejsze jest, aby na początku zarobić sobie chociaż trochę na wyprawkę, wózki, pieluchy i tak dalej.

Obuwie robocze musi być dopasowane

buty roboczeDlatego zdecydowałem się na pracę. Typowy taki robotnik budowlany ze mnie, wiadomo, wielkie obuwie robocze, i stąpanie po kostkach brukowych. No na początku akurat tak, ale za jakiś czas, jak się bardziej wprawię, to może szef weźmie mnie na wykończeniówkę, i będę zajmował się malowaniem i tak dalej. Był u nas ostatnio producent obuwia roboczego i pobierał od każdego z nas dokładne wymiary. Rozwodził się nad tym, że to bardzo ważne, bo w za ciasnym bucie, stopa źle się czuje i nie może normalnie oddychać, i swobodnie się poruszać. Mogą za jakiś czas pojawić się różne deformacje, i powrastane paznokcie. Więc chciał nie chciał, musieliśmy przykładać stopy do specjalnych miarek. Tak samo jak z obuwiem, producent rękawic roboczych zwrócił nam uwagę, że nie ma co zakładać za wielkich, bo wtedy pod nie może się wdostać jakaś substancja i będąc sobie tam pod tą rękawicą może spokojnie działać i na przykład spowodować różne obrażenia, jeśli to na przykład jakiś kwas. Bo różnych produktów się używa przy budowie, mogą być też one żrące, jak te wszystkie wapna, zaprawy i tak dalej. Trzeba uważać i nie zapominać rękawic roboczych, dobrze, że sklep z obuwiem roboczym jest niedaleko nas, bo producent nie musi się najeździć, żeby pobierać od nas te wszystkie pomiary.

No ale widać, że się stara, aby każdemu tam dobrać dobrze, i widać, że nie robi tego tylko dla zarobku, ale z pasją. Chce, aby każdy pracownik czuł się swobodnie i mógł dobrze i efektownie pracować, to bardzo miłe.

www.eurobhp.com