Oferuję wykonanie pieczątki na zamówienie

 

Asia miała świetny pomysł i postanowiłem za jej namową się zabrać za tę działalność. Zanim mnie namówiła to uprzednio sprawdziła ile jest firm tego typu, ażebym nie miał zbyt dużej konkurencji. Skubana do wszystkiego się doskonale przygotowała.

Oferowanie pieczątek na zamówienie

pieczątki na zamówienie łódźOtóż moi drodzy założyłem więc działalność i oferuję pieczątki na zamówienie łódź, które sam osobiście wyrabiam. Przeszedłem rzecz jasna odpowiednie szkolenie, które mnie do tego przygotowało. Bez niezbędnej wiedzy i praktyki to na dobrą sprawę nic bym nie zrobił. Teraz w moim punkcie można wykonać dowolne pieczątki na zamówienie łódź, które robię bardzo szybko. Najdłużej to klient czekał dwa dni, ale miał wymagające zlecenie i nie było wcale tak łatwo się za nie zabrać. Asia ma w tym temacie doświadczenie i mam od niej spore wsparcie. Mój punkt mieści się na osiedlu, gdzie jest dość sporo firm i sklepów, ale tylko ja w tym miejscu oferuję pieczątki na zamówienie łódź i dlatego mam pewność, że to właśnie do mnie udadzą się klienci, którzy takiej pieczątki potrzebują. Przyjechał do mnie nawet ojciec Joasi, dowiedział się, że mam własną działalność i chciał zobaczyć jak mi idzie. Dał mi nawet zlecenie do wykonania i mam dla niego zrobić pieczątkę. Przekazał niezbędne dane i przyznam, że temat jest banalnie prosty. Zasięgnę jednak opinii Joasi, bo zna go dobrze i będzie wiedziała, czy moja praca będzie dla niego zadowalająca. Niebawem zostanie on moim teściem i chcę wypaść w jego oczach jak najlepiej co jest oczywiste.

Teść był zachwycony i powiedział, że z pełną odpowiedzialnością będzie mnie polecał kolegom z branży i kontrahentom. Dzięki temu będę miał jeszcze więcej pracy a co za tym idzie pieniędzy. Odkładam na ślub i są one mi teraz potrzebne.