Oglądanie profesjonalnych filmów reklamowych w sieci

W ostatnim czasie, coraz trudniej coś obejrzeć w sieci. Słynne serwisy z filmami i serialami wprowadzają opłaty, limity i konieczność rejestracji. Przez to tracą użytkowników, którzy przenoszą się na inny serwis.

Filmy reklamowe na początku filmu

filmy reklamoweLecz na inny serwis również zaczyna wprowadzać opłaty i tak w kółko. Ja praktycznie co miesiąc szukam nowego serwisu z filmami. Nie jest to proste, ponieważ nikt już nie chce udostępniać nam filmów za darmo. Jeśli jednak znajdziemy już taką darmową stronę, na pewno będzie nas ona torpedować reklamami. Czasem próbuję sobie spokojnie obejrzeć film w internecie, a już po chwili wyświetla się przerwa reklamowa. Nie można jej pominąć, trzeba przez to po prostu przebrnąć. Takie spoty reklamowe czasem trwają aż dwie minuty. Podczas spokojnego oglądania filmu to jak cała wieczność. Dla mnie profesjonalne filmy reklamowe powinny być ewentualnie na początku filmu, tak jak jest w kinie. Oczywiście kina grubo przesadzają z długością reklam, jednak lepsze to, niż gdyby mieli umieszczać je w środku filmu. Nie lubię gdy seans przerywają mi filmy promocyjne. Najgorsze są jednak filmy korporacyjne. Wszystko jest w nich nadmiernie sztywne. Prosty i ścisły przekaz informacji. Zdecydowanie wolę reklamy pełne uśmiechu, zabawy i beztroski. To one bardziej mnie do siebie zachęcają i taki video marketing mogą nawet zaakceptować.

Dziś oglądanie filmów w sieci tylko z programami blokującymi reklamy. Inaczej można zwariować podczas oglądania filmu z ukochaną osobą. Zdecydowanie jestem przeciwniczką reklam podczas filmów online.