Ogrodowe wanny spa na każdą porę

Bardzo lubiłam mój ogród. Cieszyłam się, że nie musiałam zamieszkać w bloku, tylko miałam swój własny domek z działką. Nie dałabym rady przenieść się do bloku, bo całe życie mieszkałam w domu z ogrodem, a takie małe mieszkania mnie nie satysfakcjonowały. Dlatego zdecydowaliśmy zbudować swój własny domek. Trochę to potrwało, ale w końcu jest wykończony.

Zmiany w ogrodzie-nowa wanna spa

wanny spa ogrodoweJednak ogród jeszcze nie był w pełni gotowy. Trzeba było posadzić więcej kwiatków, kupić ławkę i inne drobiazgi. Pomyślałam, że wanny spa ogrodowe świetnie się prezentują, a do tego można zaznać w nich wspaniałego relaksu. Mnie często bolał kręgosłup, bo miałam siedzącą pracę i taki masaż w wannie spa byłby dla mnie zbawienny. Zazwyczaj jeździłam w tym celu na basen, ale namówiłam męża i kupiliśmy sobie własne jacuzzi. Jaka byłam zadowolona, gdy je zamówiliśmy i wszystko zostało już zamontowane. Chciałam jako pierwsza wejść do środka i móc się popluskać w tej cieplutkiej wodzie z bąblami. Od razu wskoczyłam w strój kąpielowy i weszłam. Woda przyjemnie bulgotała, a mąż wlał do niej jakiś specyfik, żeby piana się robiła. Trochę przesadził z tym płynem, bo później piana wylewała się do ogrodu i cali wręcz w niej pływaliśmy. No ale to nam nie przeszkadzało. Rzucaliśmy się tą pianą, a nasz pies patrzył na nas zrezygnowany. Nie przywykł do takich widoków. No ale cóż. I dorośli mogą czasem się pobawić, jakby nigdy nie przestali być młodzi. To są dopiero wakacje.

Nigdy nie pomyślałam, że kiedyś będę miała takie jacuzzi w swoim domu. Było niesamowicie korzystać z niego i wiem, że mogłam się zdecydować na nie wcześniej. Czuję się teraz, jakbym była na wczasach w jakimś wspaniałym hotelu. Mam luksusowy hotel we własnym domu. Szkoda tylko, że szwedzkiego stołu nie ma.