Okno na świat a żaluzje

Widok z okna jest dla mnie bardzo ważny. Dlatego jak wybierałam mieszkanie, to sprawdziłam, czy nie będę miała aby okna z widokiem na żadne ruiny. Na szczęście się udało, i mogę sobie zerkać na piękny park.

Szczecińskie żaluzje są przydatne

żaluzjeW razie czego, gdyby mieszkanie było ładne i w korzystnej cenie, no to zawsze istnieją rolety i można się dokładnie odgrodzić od świata. No ale to przecież nie na tym życie polega, by chować się przed światem za jakimiś zasłonami. Fakt, będę musiała pomyśleć też o zakupach, bo żaluzje szczecin nam się przydadzą, czy coś podobnego. Niedaleko jest sąsiedni blok, i nie chciałabym, żeby sąsiedzi zerkali mi przez okno. Trzeba się czasem troszkę zagrodzić od oczu innych. Mama poleca mi plisy, bo jest na bieżąco w takich sprawach. Muszę wybrać się do jakiegoś sklepu i zobaczyć, jak wyglądają, i wizualnie pomyśleć, jak sprawdzą się w moim mieszkaniu. Niby jedno okno, a tyle zamieszania, no ale jakoś trzeba sobie radzić. No i przede wszystkim przed słońcem się wtedy trochę osłonie. Nie mogę się doczekać, aż Szczecin powita mnie w swoich skromnych progach. Mam już tyle planów i miejsc do zwiedzania. Nie można przecież cały czas siedzieć w domu i patrzeć w okna, bo można zgłupieć. Trzeba samemu przeżywać różne przygody. Uwielbiam zwiedzać muzea i poznawać historię różnych miast. Taki ze mnie mól książkowy, bo moje ulubione miejsce to biblioteka. Jestem wielką poetką, i nieraz nawet mówię wierszem. Dlatego tak ważne było dla mnie wybranie mieszkania, w którym będę miała chociaż trochę weny do tworzenia. I te moje drzewka jakoś ratują sytuację, więc sądzę, że nie będzie źle.

Zrobiłam już sobie plan z miejscami, które koniecznie muszę odwiedzić. Może znajomi zechcą wybrać się ze mną, bo nie lubię chodzić sama, bo jeszcze się gdzieś zgubię w tłumie.