Osiemnastka i wynajem namiotów weselnych

Moja młodsza siostra miała niedługo mieć osiemnaste urodziny, więc postanowiliśmy z rodzicami zorganizować jej ciekawą imprezę. Jako, że młoda urodziła się w lipcu, postanowiliśmy wynająć wielki namiot na plaży, w którym odbędzie się impreza.

Nie chodziło nam o wynajem namiotów weselnych

wynajem namiotów weselnychZ pewnością to bardzo ciekawa opcja, inna niż wszystkie imprezy organizowane przez jej znajomych. Poszukaliśmy dobrej firmy, która oferuje wynajem namiotów na plaży, po czym przyjechaliśmy zobaczyć dostępny sprzęt. Wypożyczalnia namiotów, do której weszliśmy, była ogromna i oferowała naprawdę wiele opcji na różne rodzaje imprez tematycznych. Generalnie wśród swoich usług mieli wynajem hal namiotowych i o takiej hali właśnie myśleliśmy, ponieważ impreza zapowiadała się bardzo duża – przyjedzie cała rodzina oraz około trzydziestu znajomych mojej siostry. Musi być tam dostatecznie dużo miejsca zarówno na stoły i krzesła, jak i na ogromny parkiet do tańczenia, ponieważ wiadomo, że młodzi uwielbiają tańczyć. Pan ekspedient słysząc, że szykuje się taka ogromna impreza, zaproponował nam wynajem namiotów weselnych, ale zdecydowanie nie o to nam chodziło. Chcieliśmy raczej wybrać jakiś bardziej imprezowy i młodzieżowy wzór. W końcu po półgodzinnych poszukiwaniach znaleźliśmy idealny namiot i umówiliśmy się co do wszystkich formalności. Pokazaliśmy zdjęcia tego namiotu mojej siostrze, która bardzo się podekscytowała. Cieszyła się, że ma taką kreatywną rodzinę i ucałowała każdego z nas serdecznie. Miesiąc później odbyła się jej impreza z okazji osiemnastych urodzin, na którą przyszedł tłum ludzi. Zdaje się, że wszyscy dobrze się bawili – ciotki i wujkowie szaleli niemal tak jak młodzież.

Zrobiłem mnóstwo zdjęć swoim aparatem i mam zamiar niedługo je wywołać i dać siostrze na pamiątkę. Bardzo się cieszyła. Gdyby komuś potrzebny był wynajem namiotów weselnych – Turbonamioty polecamy.