Otwarcie własnej linii produkcyjnej a mocna koperta b5

Bardzo długo myślałam nad tym czym mogłabym się zajmować w życiu zawodowo. Wiecie co nie mam zbyt dużego wyboru pracy z moim wykształceniem, choć mam bardzo dobre wykształcenie. Niestety nie ma już wolnych miejsc pracy.

Koperta b5 często wybierana

koperta b5Dlatego postanowiłam otworzyć własną linię produkcyjną. To będzie taki niewielki zakład produkcyjny. Z moich przeprowadzonych badań wynika, że największe zapotrzebowanie na rynku jest na artykuły papiernicze i to na różne artykuły. Postanowiłam iść w tym kierunku. Zostało mi tylko jeszcze określenie, co konkretnie miałabym produkować. Myślę, że najbardziej opłacalną rzeczą do drukowania będą koperty. Na przykład może to być koperta c6, koperta a4 i tak dalej. Moimi odbiorcami byłby urzędy pocztowe. Wystarczy tylko przedstawić im korzystną ofertę na te koperty i mogę wtedy uzyskać stałych klientów. Mocna koperta b5 jest najczęściej wybieraną kopertą przez konsumentów, więc na nie zrobiłabym promocję. Nie zamierzam prowadzić żadnego punktu sklepowego, wszystko musiałoby schodzić z produkcji po wielkościach hurtowych, tak aby prowadzenie interesu by się opłacało. Może jeszcze bym produkowała koperty bąbelkowe, ale do tego musiałbym mieć maszynę do tworzenia foli bąbelkowej, ale też mogę ją kupować od innego dostawcy, prawda? Myślę jednak, że na pewno mój zakład będzie produkować papier do plotera. Mam już na oku dwóch odbiorców, którzy chętnie by zmienili swoich dostawców. Muszę nad tym pomyśleć. Mam już przynajmniej wybraną lokalizacje fabryki, gdzie wszystko będzie produkowane.

Na jej terenie stoi już dany zakład, który kiedyś produkował tam wyroby papiernicze. Ale maszyny, które są już tam będą podlegały całkowitej wymianie koperta na nowe, lepsze maszyny. Trzeba będzie na samym początku dużo wydać, ale warto.