Panele 3D sposobem na biznes

Nazywam się Andrzej i mam trzydzieści siedem lat. Około roku temu założyłem własną firmę. Sprzedaję panele 3d, parkiety, fototapety, oraz kasetony. Współpracuję z kilkoma producentami, ponieważ na panele 3d mają różne ceny. 

Czy warto mieć sklep z panelami 3D?

Panele 3d

Ja również muszę na tym zarobić, więc do cen producentów dochodzą moje koszty. Mimo to moje panele ścienne 3d sprzedają się w bardzo dużych ilościach i mam wielu stałych klientów. Na początku nie było wcale tak łatwo, byłem świeży na rynku, nie miałem znajomości a producenci mieli normalne ceny i słabo zarabiałem. Teraz jak już długo zamawiam u nich panele 3d to dostaje rabaty i promocyjne ceny na cały asortyment. Największym zainteresowaniem w moim sklepie cieszą się panele ścienne 3d, których sprzedaję bardzo dużo. Kasetonami już mało kto się interesuje, więc stopniowo wycofuję je z oferty. Zatrudniam sprzedawcę, który jest naprawdę świetny w swoim fachu i codziennie sprzedaje panele 3d w ogromnych ilościach. Po towar jeżdżę sam. Mam duży samochód dostawczy i bez problemu jestem w stanie zapakować wszystkie panele dekoracyjne 3d na jeden raz. A poza tym zawsze mogę bezpośrednio z producentem negocjować cenę. Dzięki swojej firmie podniosłem swój status finansowy i wybudowałem dom na obrzeżach miasta. Oczywiście w sypialni mamy panele ścienne 3d założone a w salonie piękne błękitne panele 3d w niskiej cenie, które wybierała moja żona. Nasze panele 3d są naprawdę doskonałej jakości, ponieważ mam je już tyle czasu a nic się z nimi nie dzieje.

Cały czas wyglądają jak nowe. W przyszłym miesiącu organizuję imprezę dla wszystkich moich stałych klientów, którym pokażę nowe panele dekoracyjne 3d, które zamierzam wprowadzić do swojej oferty sprzedażowej. Wynająłem już nawet lokal.