Perły zawsze uszczęśliwią kobietę

 

Jeżeli znaleźliśmy już potencjalną drugą połówkę i z każdym kolejnym spotkaniem coraz bardziej czuje się, że „to jest ta jedyna/ten jedyny” to w takim razie wypada w pewnym momencie przypieczętować związek jakimś mniejszym lub większym prezentem. Nie jest  to oczywiste najważniejsze, ale każdy doceni taki gest.

Perłowe wyznanie miłości

perły naszyjnikiOd ponad dwóch miesięcy spotykałam się z naprawdę cudownym mężczyzną: był bardzo miły, zabawny, poukładany, inteligentny i troskliwy, po prostu ideał. Zawsze mieliśmy wspólny temat i ogółem, dużo nas łączyło: oboje lubimy dobre filmy, książki i studiujemy psychologię. Na randki chodziliśmy w miejsca jak kawiarnia czy kino, więc kiedy zostałam zaproszona do restauracji na kolację, byłam lekko zestresowana. Założyłam najlepszą sukienkę, zrobiłam makijaż, ułożyłam włosy i założyłam szpilki – naprawdę traktowałam to spotkanie poważnie. On chyba również, bo po przepysznej kolacji i kolejnych minutach rozmów na różne ciekawe tematy, chłopak powiedział, że chciałby mi coś dać, po czym wyjął z kieszeni niewielkie, pudełeczko z kokardką. Zobaczyłam w nim naszyjnik i to nie byle jaki. Nigdy nie spodziewałam się, że ktoś obdarowując mnie zdecyduje się na perły naszyjniki. To była najpiękniejsza rzecz jaką dostałam. Ten prezent zrobił na mnie takie wrażenie, a z chłopakiem jesteśmy teraz narzeczeństwem i planujemy wesele. Motywu pereł oczywiście nie zabraknie.

Czasami cudownie jest otrzymać bardziej ekskluzywny prezent, a naszyjnik z pereł to marzenie każdej kobiety. Jest on cudownym uwiecznieniem miłości, jeżeli uczucie jest szczerze,o oczywiście. Nasza druga połówka na pewno będzie nosiła je przy każdej okazji, dlatego, że będą przypominać jej o ukochanej osobie i dzięki nim poczuje się piękniejsza.