Pięknie domy z ogrodami

 

Moja babcia zmarła już dawno temu. Jednak dopiero niedawno moja mama zdecydowała się sprzedać mieszkanie babci. Do tej pory było ono wynajmowane jednak z tego całego wynajmu nie było dużego zysku. Myślałam, że takie mieszkanie będzie się długo sprzedawało.

Kupno domku z ogródkiem

dom z ogródkiem w pomorskimJednak okazało się, że gdy tylko mama dała ogłoszenie o sprzedaży go, że jest bardzo wielu chętnych na nie. Także w sumie to w przeciągu dwóch tygodniu mieszkanie zostało sprzedane i zostały zakończone wszelkie z tym formalności. Pieniądze ze sprzedaży mieszkania mama podzieliła między mnie a moją siostrę. Ja doszłam do wniosku, że sprzedam swoje mieszkanie i dołożę pieniądze. Tym samym stać mnie będzie wtedy na to żeby kupić dom z ogródkiem w pomorskim, o którym zawsze marzyłam. Ja od dziecka chciałam mieć chociaż mały domek z ogródkiem. Sprawdzałam w pomorskim ile kosztują takie domu. I wiem, że jeśli uda mi się dobrze sprzedać mieszkanie to pewnie starczy mi na taki dom. Nie zastanawiając się długo umieściłam ogłoszenie o sprzedaży mieszkania. Także bardzo szybko je sprzedałam. I wtedy też udałam się do biura nieruchomości żeby sprawdzić jaki domek mogę sobie kupić. W sumie to było kilka domów, na które było mnie stać. Mi zależało na tym żeby ogród był spory. Nawet powierzchnia domu nie musiała być duża. Ważny był dla mnie ten ogród. Bo to w nim chcę w przyszłości spędzać dużo czasu i tam też wypoczywać.

W sumie do obejrzenia zostawiłam sobie dwa piękne domy z równie pięknymi ogrodami. Nie wiedziałam na jaki dom się zdecydować. Jeden miał trochę lepszy dojazd do miasta. A drugi dom lepiej wyglądał w środku. W końcu zdecydowałam się na ten domek, w którym było jednak mniej roboty w środku. Tak naprawdę po zakupie go mogłam się już do niego wprowadzać.