Pieluchy z bambusa na lato

 

Niedługo urodzę swoje pierwsze dziecko. Dobrze, że zaraz nadejdzie lato, więc nie będziemy musieli jakoś specjalnie męczyć się z ubieraniem naszego malucha na cebulkę. Od kilku dni czytam na różnych forach dla mam jak najlepiej ubierać maluszka w miesiącach letnich, żeby go nie przegrzać oraz czym go przykrywać.  

Ceny pieluch bambusowych dostępnych przez internet

pieluchy bambusowe cenaNie da się ukryć, że opinie są różne, ale najczęściej mamy polecają przykrywanie malucha pieluszką bambusową. O pieluchach bambusowych dowiedziałam się uczęszczając na zajęcia szkoły rodzenia. Powiem szczerze, że wtedy nie zwróciłam jakoś specjalnej uwagi na ten temat, ponieważ zawsze z dzieckiem kojarzyły mi się pieluchy tetrowe. Teraz kiedy nadchodzą ciepłe dni muszę pomyśleć o tym, żeby stosować materiały, które są przewiewne i zapewnią dziecku odpowiednią wentylację. Te właściwości mają właśnie pieluszki bambusowe. Postanowiłam zorientować się jaka jest cena takich pieluch. Wiadomo, że tetra jest najtańsza, ale tutaj nie miałam pojęcia czego się spodziewać. Wpisałam, więc w przeglądarkę pieluchy bambusowe cena i od razu wyskoczyło mi mnóstwo opcji. Nie da się ukryć, że w porównaniu z pieluchami tetrowymi cena jest wyższa, ale wiadomo, że nie ma co porównywać tych dwóch materiałów. W każdym razie cena mnie nie odstraszyła i postanowiłam zamówić trzy sztuki pieluch bambusowych, żeby sprawdzić jak będą się sprawować w użytkowaniu. Jak będzie wszystko w porządku to później zamówię jeszcze dodatkowe.

Przy dziecku nigdy nie ma czegoś takiego jak za dużo pieluch. Obecnie mam już cały asortyment i będę testować, które najlepiej mi się sprawdzają przy malutkim dziecku. Przy pierwszym to nigdy nie wiadomo co i jak. Podobno przy drugim jest już dużo łatwiej. Ale to zobaczymy później.