Poduszka dla zwierzaka na europaletę

Jakiś czas temu, jeszcze wczesną wiosną zrobiliśmy dość duży remont w naszym ogrodzie. Wybudowaliśmy sobie też fajne miejsce do siedzenia latem – taką sporych rozmiarów altankę, zlokalizowaną niemal na samym końcu naszego ogrodu, który jest dość pokaźnych rozmiarów. Wszystko nam wyszło bardzo fajnie, tak trochę w stylu prowansalskim. Wszystkie pomysły i cała realizacja były nasze.

Jakie poduchy dla zwierzaków wybrać na europaletę?

poduszki dla zwierząt na europaletyGeneralnie została nam na koniec kwestia paru zakupów, które musimy jeszcze zrobić. Są to raczej bardzo kosmetyczne sprawy. W tym jedna dość znacząca, czyli legowiska dla naszych zwierzaków, tak aby, jak najprzyjemniej spędzały one wakacyjny czas razem z nami w altance. Na samym początku nie mieliśmy żadnego fajnego pomysłu na legowiska dla naszych zwierzaków (a posiadamy ich liczną gromadkę). Mamy równo pięć psów oraz dwa koty, wszystko przygarnięte bądź też adoptowane z  zaprzyjaźnionej fundacji. Chcieliśmy, aby legowiska dla naszych pupil były bardzo fajne. Zależało nam też na jakości, ponieważ w skład naszego stada wchodzą dwa duże wiekowe psy, a tak wiadomo w takich przypadkach trzeba bardzo dbać o stawy zwierzaków. Z tego też powodu legowiska musiały być na podwyższeniu, nad ziemią i z łatwym wejściem na nie. Ewentualnie mogły być dobudowane lub dokupione schodki do takiego wyższego legowiska. Od razu przyszedł nam do głowy pomysł na zrobienie super legowisk z europalet. Potrzebowaliśmy tylko poduszki dla zwierząt na europalety. Takie poduszki to tak jakby legowiska pontony.

Zakupiliśmy wiec poduszki w formie pontonów legowisk dla każdego naszego zwierzaka. Europalety natomiast udało nam się załatwić od zaprzyjaźnionej firmy, która znajdowała się kilka metrów dalej od naszego domu. Palety był nowiutkie, a cały efekt końcowy – super.