Polecana szlifierka kątowa

Zapewne każdy z Państwa posiada w swoim przydomowym warsztacie lub w garażu urządzenie jakim jest szlifierka. Dziś chciałbym przedstawić pewien model szlifierek, które na polskim rynku pojawiły się stosunkowo niedawno ale już zyskały wielkie uznanie w oczach majsterkowiczów. Nie da się ukryć, że szlifierki kątowe są jednym z narzędzi, które każdy powinien posiadać bowiem są one bardzo przydatne podczas wielu prac wykonywanych w domu. 

Szlifierki wytrzymałe i wydajne

hitachi g23st waJakiś czas temu firma Hitachi wypuściła na polski rynek nową serię szlifierek kątowych. W związku z tym warto im się przyjrzeć i dziś chciałbym zaprezentować zalety jednej z nich. Mowa tu o urządzeniu jakim jest szlifierka kątowa hitachi g23st wa. Produkt ten jest urządzeniem o bardzo dużej mocy, która jest na poziomie 2200W. Ten parametr już w znaczny sposób odzwierciedla z jak mocnym sprzętem mamy do czynienia. Ilość obrotów tarczy wykonywana na minutę w przypadku tego urządzenia wynosi aż 6600. Osoby bardziej doświadczone w pracach ze szlifierkami zapewne już się domyślili, że skrót w którym pojawia się liczba 23 oznacza iż dana szlifierka jest kompatybilna z tarczami o średnicy 230mm. Producent zapewnia, że zakładając do danej szlifierki tarcze diamentowe możemy bez problemu poradzić sobie z cięciem betonu czy też kamienia. Dużym plusem tych urządzeń jest poprawiona wytrzymałość na przeciążenia. Dzięki temu ta szlifierka będzie w stanie wytrzymać bardzo długo. 

Ogólnie rzecz biorąc produkt, o którym była mowa w powyższym tekście z pewnością zasługuje na Państwa uwagę. Specjaliści zdecydowanie odradzają kupno szlifierek z niższych półek cenowych. Po pierwsze są to urządzenia wątpliwej jakości a po drugie ich stosowanie może być dla nas bardzo niebezpieczne. Warto więc odłożyć i zakupić sprzęt lepszej jakości.