Polecany Kross Seto

 

Jeżeli szukamy roweru górskiego, który będzie w sobie łączył też cechy roweru miejskie, Seto pasuje tu, jak ulał. To rower od firmy Kross, czyli aktualnie największego, polskiego producenta jednośladów, który dostarcza swoje produkty nie tylko na krajowy rynek. 

Unikalna funkcjonalność Krossa Seto

kross setoŻywiołem Seto są zakorkowane ulice i wąskie chodniki wielkich miast. Dzięki aluminiowej ramie, jest lekki i zwinny, a w mieście ma to niebagatelne znaczenie. Dlatego jeśli szukamy roweru na drogę do i z: pracy, szkoły, czy uczelni, Seto jest skrojony na miarę naszych oczekiwań. Jeśli chodzi o konstrukcję tego modelu, znajdziemy tu aluminiową ramę, wykonaną w technologii Aluminium Lite, czyli ultralekką i optymalnej sztywności. Rama wsparta jest na dwudziesto ośmio calowych kołach, wyposażonych w opony od renomowanego, niemieckiego producenta. Seto ma możliwość zmiany aż dwudziestu czterech przełożeń, co jest w przypadku tych rowerów w zupełności wystarczające. A co z bezpieczeństwem? Oczywiście o nie dbają hydrauliczne hamulce tarczowe, które sprawdzą się na każdej nawierzchni, w każdych warunkach terenowych i atmosferycznych. Kross Seto sprawdzi się jednak nie tylko w mieście, ale spokojnie posłuży nam jako rekreacyjny rower górski. Oczywiście nie mówimy tu o długich eskapadach w nieznane, ale przede wszystkim o krótkich, weekendowych wycieczkach. Ważną zaletą Seto jest jego niska cena. Kosztuje niecałe tysiąc sześćset złotych, co w zestawieniu z konkurencją, plasuje go w czołówce.

Jednoślady produkowane przez Krossa to absolutnie bezpieczne i sprawdzone produkty. Korzystają z nich zarówno zawodowi sportowcy, jak też amatorzy. Natomiast Seto jest modelem, który łącza w sobie uniwersalność roweru górskiego i funkcjonalność roweru miejskiego.