Pościel niemowlęca do łóżeczka i wyprawka

Mam dwadzieścia pięć lat. Jestem dwa lata po ślubie. Właśnie dowiedziałam się że jestem w trzecim miesiącu ciąży. Jestem bardzo szczęśliwa. Rok temu zaczęliśmy starać się o dzidziusia i w końcu nam się udało. Mój mąż cieszy się razem ze mną. Powoli rozglądam się w internecie i w sklepach stacjonarnych za wyprawka dla maluchów.

Pościel niemowlęca do łóżeczka – gdzie kupić?

pościel niemowlęca do łóżeczkaTeraz jestem przy pościeli. Wózki, łóżeczka i maty edukacyjne już sobie obejrzałam. Wstępnie wiem co mi się podoba. Na pewno muszę kupić ochraniacz do łóżeczka. Jest on przydatny gdy dziecko jest coraz bardziej ruchliwe. Żeby nie zrobiło sobie krzywdy i nie przebudzało się w nocy ochraniacz do łóżeczka bardzo się sprawdza. Pościel dla dzieci 140×200 jeszcze jest za duża więc ustawiłam sobie kryteria żeby nie oglądać niepotrzebnych rzeczy. Pościel dziecięca musi być bezpieczna. Chciałabym żeby była z najlepszych materiałów. Najlepiej jakby pościel dziecięca posiadała jakiś atest. Muszę jeszcze kupić pościel niemowlęcą do łóżeczka turystycznego. Często jesteśmy u moich rodziców, którzy mają gospodarstwo agroturystyczne. Nasz dzidziuś musi mieć komplet pościeli u dziadków i łóżeczko żeby nie trzeba było tego w kółko wozić. Z tego co zdążyłam się już zorientować jest bardzo dużo na rynku producentów pościeli. Producent pościeli z okolicy ma w swojej ofercie bardzo dużo wzorów. Postanowiłam się tam jutro przejechać. Producent pościeli zapewnia wysoką jakość w przystępnej cenie. Przy zakupie nie musiałabym płacić dodatkowych kosztów za dostawę.

Ochraniacz do łóżeczka zamówiłam przez internet natomiast dzisiaj jadę do sklepu w Toruniu bezpośrednio do producenta. Kupiłam pościel niemowlęca do łóżeczka w kotki najbardziej mi się spodobała. Na razie wzięłam jeden komplet ale na pewno się tu jeszcze pojawię.

Pościel niemowlęca do łóżeczka i resztę wyprawki znajdziemy na: http://posciel-balbina.pl