Poszukiwania dobrego projektanta wnętrz z Poznania

Jakiś czas temu kupiliśmy z mężem mieszkanie. Teraz musieliśmy je urządzić i w odpowiedni sposób zaaranżować. Chcieliśmy, aby wnętrze naszego mieszkania było przytulne i gustownie oraz elegancko wykonane. Próbowaliśmy sami to zrobić, ale szybko daliśmy sobie spokój. Uznaliśmy, że najlepiej będzie wynająć projektanta wnętrz, który zrobi to za nas.

Gdzie znajdę projektanta wnętrz z Poznania?

dobry projektant wnętrz PoznańZależało nam na tym, aby była to osoba kompetentna i fachowa. Nie potrzebowaliśmy projektu wnętrz zrobionego od zera. Mieliśmy już pomysł na własną aranżację mieszkania, chcieliśmy tylko aby ktoś pomógł nam to w odpowiedni sposób zaprojektować. Poszukiwania odpowiedniego projektanta wnętrz rozpoczęliśmy od internetu. Wpisaliśmy w wyszukiwarkę frazę: dobry projektant wnętrz Poznań, i zaczęliśmy przeglądać wyniki. Szybko udało nam się znaleźć projektanta, który miał bardzo dobre rekomendacje klientów, którzy chwalili go za profesjonalizm i bardzo dobre, artystyczne pomysły przy projektowaniu wnętrz. Zajmował się on zarówno projektowaniem wnętrz mieszkalnych, jak i budynków i lokali biurowych. Zapoznaliśmy się z jego portfolio. Muszę przyznać, że niektóre jego projekty wnętrz rzeczywiście były unikalne i nie banalne. W dodatku zgodnie z cennikiem podanym na jego stronie internetowej, ceny za jego usługi były bardzo niskie, przystępne. Jedne z najniższych na rynku.

Od razu zdecydowaliśmy się więc, nawiązać z nim współpracę. Zadzwoniliśmy na podany przez niego numer telefonu i umówiliśmy się na spotkanie. Jak się już wkrótce okazało, to był bardzo dobry wybór. Wybrany przez nas projektant okazał się bardzo kompetentny i miał świetną wizję projektowania wnętrz. Zaprojektował dla nas świetne wnętrze naszego mieszkania, które bardzo nam się podobało.