Poszukiwania dobrego psychologa

Cześć ma na imię Kacper, mam 23 lata i ogromny problem, z którym nie potrafię sobie poradzić sam. Dziwnie się czuję i muszę wam powiedzieć, że naprawdę nie mam pojęcia, co z tym wszystkim zrobić. Nie chodzi o mnie tylko o moją dziewczynę, która od jakiegoś czasu strasznie zaczęła mi gasnąć.

Konsultacje psychologiczne mogą wiele zmienić

konsultacje psychologiczneBardzo schudła, ma mało siły, praktycznie w ogóle się nie śmieje i coraz rzadziej ma ochotę na jakiekolwiek działania. Wydaje mi się, że przydałyby się jej jakieś konsultacje psychologiczne. Jednak ja kompletnie się na tym nie znam. Nie ma pojęcia gdzie z nią się udać. Nigdy nie byłem w gabinecie psychologa, czy psychiatry, znajomych też mi głupio zapytać, bo wiecie co ludzie myślą o zaburzeniach psychicznych. Ja wiem, że leczenie depresji, czy też leczenie nerwicy są szalenie ważne, czytałem o tym ostatnio w Internecie. Jednak jak ja mam jej pomóc, skoro nie wiem, jaki specjalista w mieście tak wielkim jak Kraków jest najlepszy. Pomóżcie mi proszę i polećcie kogoś, bo ja naprawę nie mogę już dłużej patrzeć na to, co się dzieje z moją ukochaną. Moja Zosia ma 23 lata do tej pory była wspaniałą zdrową dziewczyną z uśmiecham się na twarzy od ucha do ucha. Od kilku tygodni jest zupełnie inna. Nie chce rozmawiać, nie chce jeść. Powiedziała, że nawet nie chce jej się jechać na święta do domu. Jestem z Zośką od czterech lat i wiem, że ona uwielbia wprost Święta Bożego Narodzenia. Czasami już w listopadzie zaczyna dekorować pomieszczenia światełkami i czerwonymi serwetkami, a w tym roku nie ma w mieszkaniu ani jednej ozdoby. Pomóżcie mi proszę ocalić moją Zosieńkę! Jeśli macie jakiekolwiek pomysły dajcie mi proszę znać.

Naprawdę zależy mi na waszej reakcji. Chciałbym umówić się z psychologiem jeszcze w tym tygodniu. Czekam na wiadomości, hej!

Więcej informacji na Gabinet psychoterapii Ad Intra z Krakowa, ul. Smoleńsk 33 pok. 107, 108