Poszukiwanie domu weselnego

Wczoraj Bartek uklęknął przede mną i poprosił mnie o rękę. Jestem najszczęśliwsza na świecie! Naprawdę, najszczęśliwsza! Tyle na to czekałam, myślałam już, że on nigdy się nie odważy, jednak stało się, jestem narzeczoną i dzisiaj wyjątkowo to nie ja będę udzielała wam rad, tylko chciałabym kogoś prosić o pomoc.

Gdzie znajdę ładny dom weselny?

dom weselnyDom weselny to sprawa, która teraz najbardziej mnie interesuje. Od razu mówię, wam, że nie ma to dla mnie dużego znaczenia, czy będzie to sama Warszawa, czy może Piaseczno, najważniejsze, żeby sala weselna była piękna! Nie wierzę, że to piszę, ale dziewczyny, czy wiecie może gdzie mogę znaleźć jakiś ładny dom weselny Warszawa! Zwariuję zaraz z tego szczęścia, dlatego tak chaotycznie piszę, przepraszam, zaraz się ograne… (chwilę później… poskakałam sobie troszkę). Dziewczyny, pamiętacie może, jak wam pokazywałam zdjęcia, i jak wyglądała pierwsza komunia to znaczy ta sala, to miejsce, w którym organizowane było przyjęcie mojej chrześnicy? To była taka urokliwa sala bankietowa… To ja bardzo chciałabym, żeby sala weselna, w której będzie organizowane moje wesele było w podobnym stylu. Dziewczyny, bardzo proszę was o pomoc! Dajcie mi znać jeśli wiecie, gdzie znajdę jakiś dom weselny, powiedzcie, gdzie mam szukać, gdzie mam dzwonić…

Boje się, że moje wyobrażenie na temat wesela, nieco zbije się z rzeczywistością. Jednak będę walczyła o to żeby wszystko wyglądało dokładnie tak, jak to sobie wcześniej wymarzyłam.