Praca dla mamy w ekskluzywnym hotelu

Tata mojej przyjaciółki ma swój własny hotel w Mrągowie i ma z tego bardzo duże pieniądze. Moja przyjaciółka mówi, że to jest najlepszy hotel na mazurach, ponieważ przyjeżdżają do niego na konferencje biznesmeni z każdego zakątka naszego kraju.

Ekskluzywny hotel w Mrągowie ma spa

hotelWiem, że konferencje na mazurach odbywają się bez przerwy, bo jest tutaj świetny klimat. Kiedyś z przyjaciółką poszłyśmy do spa, które jest najlepsze na mazurach, i którego właścicielem jest jej ojciec. Oczywiście ten ekskluzywny hotel w Mrągowie ma to spa, do którego mnie Aga zabrała. Moja mama od niedawna jest bezrobotna i poprosiła, żebym zapytała Agnieszkę, czy jej ojciec nie znalazłby dla niej jakiejś pracy, bo ona to mogłaby nawet sprzątać hotel, byle tylko mieć pracę. Z Agnieszką na ten temat porozmawiałam od razu jak wyszłyśmy ze spa i zdecydowała, że od razu pójdziemy do tej ojca, który skończył konferencje z kontrahentami i na pewno ma teraz wolny czas. Ojciec Agnieszki po chwili zastanowienia powiedział, żeby mama przyszła jutro z samego rana to z nią porozmawia na temat ewentualnego zatrudnienia. Byłam pod wrażeniem, ponieważ nie spodziewałam się w ogóle, że uda się cokolwiek załatwić. Jak wróciłam do domu to od razu mamie o wszystkim powiedziałam i się bardzo ucieszyła. Powiedziała, że dostanie tę pracę to zaprosi mnie na najlepsze lody w Mrągowie, bo to dzięki mnie. Tak naprawdę jak tylko zapytałam i gdyby nie Aga i dobra wola jej ojca to pewnie nic z tego by nie wyszło. Będę trzymała za mamę mocno kciuki.

Jest bardzo inteligentną kobietą i wiem, że doskonale sobie poradzi podczas rozmowy z Agnieszki tatą. Już sobie przygotował garsonkę na jutro i założyła papiloty na noc, żeby rano włosy były kręcone. Widzę, że się bardzo przejęła. Oby się udało. Ja tego wieczoru bardzo szybko zasnęłam.