Praca jako monter ogrodzeń i bram wjazdowych

Od kilku lat pracuję w bardzo znanej w moim mieście firmie, która zajmuje się wszystkim, co związane jest z ogrodzeniami, bramami i tym podobnymi rzeczami. Firma ta znajduje się w bardzo pięknym mieście, jakim bez wątpienia jest Poznań, który to właśnie jest moim miastem rodzinnym.

Bramy wjazdowe i ekipa u klienta

bramy wjazdowe Tutaj mieszkam całe życie i zdecydowanie nie wyobrażam sobie swojego życia w jakimkolwiek innym mieście, czy to w Polsce, czy za granicą. W firmie tej pracuję jako monter i głównie zakładam u klientów różnego rodzaju ogrodzenia. To właśnie w ogrodzeniach się specjalizuję i na nich znam się zdecydowanie najlepiej. Czasami jednakże zdarza się sytuacja, że wraz z innymi chłopakami z ekipy montujemy u klienta nowoczesne bramy wjazdowe poznań. Od razu przy takich właśnie bramach zakładana jest automatyka do bram, gdyż obecnie bramy montuje się właśnie z taką automatyką, poza tym akurat w tej firmie, w której pracuję zdecydowanie korzystniej w kwestii finansowej wychodzi zamontowanie bramy wraz z automatyką, aniżeli zamontowanie samej bramy bez automatyki. Na bramach, co prawda nie znam się tak dobrze, jak na ogrodzeniach, jednakże przez te kilka lat pracy w owej firmie zdążyłem się na ten temat nauczyć co nieco. Niestety w ostatnim czasie firma ma zdecydowanie więcej zleceń na zamontowanie wspomnianych bram, aniżeli na zakładanie ogrodzeń, także nie mam innego wyjścia i przy tych nielubianych przeze mnie zleceniach chcąc, nie chcąc muszę brać udział. Generalnie rzecz biorąc w firmie pracuje mi się naprawdę bardzo, ale to bardzo dobrze.

Lubię to, co robię, moja praca nie sprawia mi żadnego problemu, a poza tym można powiedzieć, że wprost uwielbiam ludzi, z którymi przyszło mi pracować. Ja akurat pracuję w ekipie wraz z czterema innymi chłopakami i świetnie nam się razem współpracuje.