Praca na wakacje

Mam dwadzieścia cztery lata. Szukam pracy dorywczej na wakacje. Mogę pracować fizycznie i nie ma to dla mnie znaczenia. Chciałbym zarobić pieniądze na wakacje. Prace mogę zacząć od drugiej połowy czerwca i chciałbym pracować przez dwa miesiące. Planuję z dziewczyna i znajomymi pojechać nad morze na dwa tygodnie.

W jaki sposób mam zarobić?

place zabawMoi rodzice nie mogą mi dołożyć pieniążków na wakacje, ponieważ mam jeszcze dwójkę rodzeństwa. Rodzice muszą mieć pieniądze dla nas na książki, zeszyty i ubrania. Znalazłem ogłoszenie w gazecie lokalnej. Firma, która jest na rynku od pięciu lat szuka pracownika fizycznego do pomocy przy montowaniu siłowni i placów zabaw. Praca jest w tygodniu, weekendy są wolne. Był podany adres firmy więc wydrukowałem swoje dokumentny i tam pojechałem. Miałem rozmowę z bardzo miłym starszym panem, jak się okazało był on właścicielem firmy. Miał synów w moim wieku. Bardzo dobrze, nam się rozmawiało. Właściciel powiedział mi jak wygląda praca w firmie. Siłownie plenerowe są zamawiane przez różne firmy lub organizację i do moich obowiązków będzie należało montowanie tego sprzętu. Siłownie zewnętrzne mogą być rożne. Pokazywał mi różne przyrządy. Wszystko zależy od złożonego przez klienta zamówienia. Wiele pracy jest także przy tworzeniu placu zabaw. Place zabaw muszą mieć oczyszczony teren to należeć będzie do moich obowiązków. Teraz musi być prosty. Teraz będzie ogrodzony i na podłodze będzie znajdowała się specjalna guma, dzięki której dziecko nic sobie nie zrobi nawet jak się przewróci. Firma współpracuje z najlepszym producentem.

Producent dba o swój sprzęt i plac zabaw przez niego wyprodukowany spełnia wszystkie normy i wymogi unijne. Podpisałem umowę i zaczynam od jutra. Będę się starał, żeby jak najwięcej odłożyć na wakacje.

Czytaj więcej na: ringpol.pl