Praca przy profilach aluminiowych

Osiem miesięcy temu udało mi się znaleźć dla siebie pracę. Pracę tą znalazłem w hurtowni, która sprzedaje aluminium do Państw Europy wschodniej. Wcześniej pracowałem w Niemczech, jednakże miałem już serdecznie dość mieszkania i życia na obczyźnie, dlatego też postanowiłem powrócić do kraju, do swojej rodziny i w Polsce znaleźć sobie pracę.

Eksportuje profile aluminiowe w pracy

profile aluminiowePracy tej nie musiałem na szczęście szukać długo, ponieważ załatwił mi ją mój szwagier. Mój szwagier w tej hurtowni pracuje już długie, długie lata, jest on tam pracownikiem na dziale eksportującym kątownik aluminiowy. Cieszę się, że udało mi się znaleźć pracę, ponieważ jak wiadomo z pracą bywa bardzo różnie, niektórzy szukają pracy wiele miesięcy i mimo to im się nie udaje, dlatego ja jestem bardzo, ale to bardzo wdzięczny mojemu szwagrowi, który tą pracę mi załatwił. Dział na który mnie przydzielono, jest to dział który eksportuje najlepsze profile aluminiowe. Praca nie jest łatwa, ale ja jestem akurat człowiekiem, który ciężkiej pracy się kompletnie nie boi. Czasami jest ciężej niż zwykle, ponieważ aluminium profile, które mamy wysłać na wschód są wadliwie wykonane i wtedy musimy czekać, aż fabryka z której zamawiamy owe profile rozpatrzy reklamację i dopiero wtedy możemy je wysłać do klienta. Klient również się denerwuje, ale trudno mu się dziwić, bo profil aluminiowy miał być dostarczony na czas, a okazuje się że będzie opóźnienie, także jak widać nie jest łatwo. Ciężko jest rozwiązywać takie problemy, no ale cóż tak to bywa.

Od załatwiania takich problemów jest kierownictwo, ja jestem tylko zwykłym pracownikiem. Praca jest ciężka, ale nie jest źle. Wprawdzie zarabiam mniej i to dużo mniej, niż zarabiałem pracując w Niemczech, jednakże to że pracuję w Polsce, blisko mojej rodziny jest po prostu bezcenne.